Komentarze do: Jakie dokumenty będziemy musiały zabrać ze sobą do szpitala? https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-dokumenty-bedziemy-musialy-zabrac-ze-soba-do-szpitala/ ... oto moja historia macierzyństwa Mon, 09 Feb 2015 20:22:47 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Ania - PamietnikMamy.pl https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-dokumenty-bedziemy-musialy-zabrac-ze-soba-do-szpitala/comment-page-1/#comment-1322 Thu, 26 Sep 2013 09:47:45 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=9#comment-1322 Tak, teraz po zmianach, wystarczy tylko podać swój pesel. Wszystkie informacje o ubezpieczeniu są w systemie.

]]>
Autor: angelika87 https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-dokumenty-bedziemy-musialy-zabrac-ze-soba-do-szpitala/comment-page-1/#comment-115 Mon, 10 Jun 2013 16:37:23 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=9#comment-115 u mnie w szpitalu trzeba mieć:
– dowód osobisty
– kartę ciąży
– GRUPA KRWI
– wynik na paciorkowca
– ostatni wynik USG

]]>