Komentarze do: Jakie zmiany w becikowym od 1 stycznia 2013 r. ? https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/ ... oto moja historia macierzyństwa Mon, 17 Feb 2014 20:38:10 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/comment-page-1/#comment-7767 Mon, 17 Feb 2014 20:38:10 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=139#comment-7767 W odpowiedzi do Magda.

Twój PIT lub z Urzędu Skarbowego.

]]>
Autor: Magda https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/comment-page-1/#comment-7763 Mon, 17 Feb 2014 18:22:09 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=139#comment-7763 Witam 😉 mam pyt odnosnie oswiadczenia o wysokosci dochodow za poprzedzajacy rok. Skad go wziasc?

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/comment-page-1/#comment-1827 Mon, 28 Oct 2013 21:58:01 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=139#comment-1827 W odpowiedzi do Mysia.

Jest to kwota netto. Pozdrawiam 🙂

]]>
Autor: Mysia https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/comment-page-1/#comment-1818 Mon, 28 Oct 2013 11:20:51 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=139#comment-1818 Mam pytanko: czy kwota 1922 zł jest brutto czy netto?? Pozdrawiam

]]>
Autor: Ania - PamietnikMamy.pl https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/comment-page-1/#comment-456 Tue, 23 Jul 2013 12:08:00 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=139#comment-456 witaj aga, tak nowo narodzone dziecko jest liczone jako członek rodziny. Musicie policzyć też waszego małego szkraba 🙂

]]>
Autor: Aga https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/comment-page-1/#comment-408 Sun, 21 Jul 2013 19:49:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=139#comment-408 a jeśli chodzi o kryterium dochodowe to czy nowo narodzone dziecko też jest liczone jako członek rodziny, czy np.jeśli to nasze pierwsze dziecko to czy do przeliczenia dochodu liczę się tylko ja z mężem, czy też mały szkrab??

]]>
Autor: Ania - PamietnikMamy.pl https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/comment-page-1/#comment-313 Sat, 06 Jul 2013 21:47:36 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=139#comment-313 W odpowiedzi do Ania – PamietnikMamy.pl.

Dziękuję za pomocne rady 🙂 i miłe słowa 🙂

]]>
Autor: Ania - PamietnikMamy.pl https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/comment-page-1/#comment-312 Sat, 06 Jul 2013 21:45:10 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=139#comment-312 W odpowiedzi do 19letnia przyszła mama.

Tak, otrzymasz bez problemu. Lekarz wyda Ci takie specjalne zaświadczenie. Nazywa się ono formalnie: Zaświadczenie potwierdzające pozostawanie kobiety pod opieką medyczną nie później niż od 10 tygodnia ciąży do porodu, uprawniające do dodatku z tytułu urodzenia dziecka. Załatw sobie to jeszcze przed porodem.

]]>
Autor: 19letnia przyszła mama https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/comment-page-1/#comment-310 Sat, 06 Jul 2013 19:49:24 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=139#comment-310 Witam. co jeśli zaczęłam chodzic do ginekologa dopiero właśnie w 10 tygodniu ciąży. napisze mi i normalnie przyjmą ??

]]>
Autor: Mama Julii https://pamietnikmamy.pl/2013/03/jakie-zmiany-w-becikowym-od-1-stycznia-2013-r/comment-page-1/#comment-189 Sun, 16 Jun 2013 20:52:28 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=139#comment-189 Dziękuję bardzo za odpowiedź:)

]]>