Komentarze do: Jak wybrać swój wymarzony wózek? https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/ ... oto moja historia macierzyństwa Thu, 24 Nov 2016 13:52:07 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Majka https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/comment-page-1/#comment-132449 Thu, 24 Nov 2016 13:52:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=291#comment-132449 Zwracałam uwagę na wielkość gondoli ponieważ miałam termin na koniec listopada i chciałam całą zimę przejeździć w gondoli. Udało sie to z wózkiem Anex Sport. Polski wózek na aluminiowej ramię i dużymi kołami pompowanymi skrętnymi. Dużym atutem jest łatwość wypinania lekkiej dużej gondoli oraz uchwyt do jej przenoszenia. Jest mały po złożeniu .
Teraz używamy spacerówki która jest duża i wygodna oraz również ładnie zabudowana na okres zimowy. W komplecie jest okrywa ocieplana na nóżki , długa budka która chroni przed wiatrem. Spacerówkę oczywiście można montować w oba kierunki i również ją się łatwo wypina. Bardzo fajna sprawa że stelaż można złożyć razem z napiętą spacerówką co jest ułatwieniem w życiu co dziennym.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/comment-page-1/#comment-16231 Mon, 12 May 2014 20:56:32 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=291#comment-16231 W odpowiedzi do Amelia.

Dlatego pewnie na rynku mamy ich tak dużo, każda mama znajdzie coś dla siebie. Ja znalazłam ten i jestem zadowolona 🙂

]]>
Autor: Amelia https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/comment-page-1/#comment-16220 Mon, 12 May 2014 20:01:50 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=291#comment-16220 Mi kompletnie nie podoba się ten wózek, znaczy najbardziej nie podoba mi się część spacerowa, wygląda mało komfortowo dla dziecka, nie wyobrażam sobie jak moje dziecko mogłoby w tym wygodnie spać, może się mylę, ale to moje zdanie. Ja jednak wolę klasykę, mam wózek Nano z Riko, z dużą gondolą, na pompowanych kołach, z przestronną spacerówką, ja bardzo lubię ten wózek i moje dziecko również.

]]>
Autor: marta32 https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/comment-page-1/#comment-16043 Mon, 12 May 2014 11:22:47 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=291#comment-16043 posiadam wózek Primo marki Riko od 4 miesięcy, jest to połączenie dużej, wygodnej gondoli z wózkiem spacerowym, jest bardzo funkcjonalny i bezpieczny, także mogę go polecić

]]>
Autor: Karolina https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/comment-page-1/#comment-6912 Sat, 01 Feb 2014 22:22:10 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=291#comment-6912 Za każdym razem i z zamkniętymi oczami wózek i inne sprzęty firmy Stokke. Zwłaszcza przewijak i łóżeczko.

]]>
Autor: Joasia https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/comment-page-1/#comment-1466 Mon, 07 Oct 2013 18:51:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=291#comment-1466 WÓZEK MARZEŃ !!!
Drogie Panie jedynie co mogę polecić to abyście kupiły wózek waszych marzeń.. Moim marzeniem było Stokke, ale ze względów finansowych i z porad ojca dziecka wybrałam X-landrra XA! Wózek ok, ale jak dla mnie za szeroki i za ciężki.. W ostateczności używałam tylko stelarza wraz z nosidełkiem Maxi-cosi. Po pól roku wózek poszedł w odstawke i kupiłam wózek swoich marzeń Stokke Xplory V3 !!! Kocham go i użytkuje go do dziś. Córka ma rok i będzie w nim jeździć tak długo jak tylko będzie taka potrzeba. Jak każdy wózek ma swoje wady i zalety, ale polecam abyście spełniały swoje marzenia.

]]>
Autor: paulina wargulewska https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/comment-page-1/#comment-1378 Thu, 03 Oct 2013 08:21:52 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=291#comment-1378 osobiście też miałam problem z wyborem bo rynek jest naprawdę dobrze wyposażony….w oststeczności zdecydowaliśmy sie na Tako Balila. chciałąm wózek inny niż wszystkie i taki dostałam. stylizowany za dawne lata, bardzo mięciutki, cieplutki, włąśnie bujany….imitacja pasków, duże pompowane szprychowe koła…cudo!! jestem zadowolona i polecam.

]]>
Autor: paulina https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/comment-page-1/#comment-1214 Sun, 15 Sep 2013 14:43:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=291#comment-1214 Ja polecam Graco Symbio. Jest wszystko to co potrzebne, lekki, wygodny.

]]>
Autor: Victoria https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/comment-page-1/#comment-1212 Sun, 15 Sep 2013 10:35:35 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=291#comment-1212 Peg perego book plus jest najlepszy! Sprawia sie doskonale mozna pobujac malucha prowadzi sie bardzo lekko jedna reka!

]]>
Autor: Jaszczura https://pamietnikmamy.pl/2013/05/jak-wybrac-swoj-wymarzony-wozek/comment-page-1/#comment-294 Wed, 03 Jul 2013 13:45:36 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=291#comment-294 Polecam wòzek Firmy Stokke Xplory,lub wózek Origami.posiadają najlepszy atest osobiście mam wózek Stokke i jak bym miała go zamienić to tylko na Origami.Gorąco polecam te dwie firmy.

]]>