Komentarze do: Jak pielęgnować bliznę po cesarskim cięciu? https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/ ... oto moja historia macierzyństwa Sat, 27 Apr 2019 17:37:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Olcia https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/comment-page-1/#comment-145075 Sat, 27 Apr 2019 17:37:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=594#comment-145075 z mojej strony moge polecic masc na przyspieszenie gojenia sie rany Ranisilver mi bardzo pomogła przy drugiej ciązy bo słabsza miałam regeneracje.

]]>
Autor: Ada https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/comment-page-1/#comment-125303 Fri, 19 Feb 2016 17:53:01 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=594#comment-125303 Witam, polecam Contractubex jest świetny! Używałam na blizny po operacji na kolano, teraz po cesarce. Mojemu chłopakowi rozjaśniły sie dzieki tej masci blizny po tradziku. Polecam!!!! 🙂

]]>
Autor: Martyna https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/comment-page-1/#comment-122648 Fri, 11 Dec 2015 14:14:48 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=594#comment-122648 ja też używałam żelu Alpena. Polecam

]]>
Autor: Basia https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/comment-page-1/#comment-122582 Thu, 10 Dec 2015 08:52:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=594#comment-122582 Witam, rok temu przeszłam cc. Po zabiegu pozostała mi pamiątka w postaci poziomej blizny. Po zdjęciu szwów lekarz powiedział, że kiedy blizna całkowicie się wygoi, mogę używać kremu lub maści. Pierwszy wybór padł na krem z cebuli. Niestety, ma brzydki zapach zapach, a jego działanie poddaję w wątpliwość. Znajoma farmaceutka poleciła mi żel silikonowy na blizny Alpena. Jest przezroczysty i nie ma zapachu. Po czterech tygodniach blizna jest prawie płaska, a kolor jest bliższy naturalnemu odcieniowi mojej skóry na brzuchu.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/comment-page-1/#comment-63246 Fri, 19 Sep 2014 20:21:30 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=594#comment-63246 W odpowiedzi do Aga.

Dzięki 🙂

]]>
Autor: Aga https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/comment-page-1/#comment-63173 Fri, 19 Sep 2014 16:50:47 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=594#comment-63173 Polecam plastry silikonowe na blizne- Sutricon 😀

]]>
Autor: Kamila https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/comment-page-1/#comment-11328 Mon, 21 Apr 2014 15:20:03 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=594#comment-11328 u mnie opatrunek był ściągnięty 10 godzin po cc ..szwy były rozpuszczalne… Jeśli chodzi o bliznę to nie stosowałam żadnych maści.. bio oil polecam na rozstępy jest super 🙂

]]>
Autor: Sandra https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/comment-page-1/#comment-11276 Sun, 20 Apr 2014 19:54:53 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=594#comment-11276 Ja uzywalam scagel,zreszta dalej uzywam raz dziennie … moja ranka jest tak jasna ze prawie jej nie widac, a minelo 7miesiecy:) koszt duzy jak za taka malo tubke ale warto:)no i zaczelam uzywac odrazu po 6tygodniach:))Pozdrawiam

]]>
Autor: kjhg78 https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/comment-page-1/#comment-9593 Tue, 25 Mar 2014 08:37:19 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=594#comment-9593 A ja smarowałam Scagelem, jak się już rana zagoiła i też prawie nic nie widać.

]]>
Autor: Dr6171 https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-pielegnowac-blizne-po-cesarskim-cieciu/comment-page-1/#comment-245 Mon, 24 Jun 2013 22:29:20 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=594#comment-245 Po kilku dniach gdy w jednym miejscu rana nie goila sie ladnie pielegniarka doradzila mi kapiel w soli morskiej. Zakupilam w markecie i pomoglo 🙂 nie szczypalo aninie pieklo. Polecam.

]]>