Komentarze do: Jak wygl膮da wypis ze szpitala noworodka? https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-wyglada-wypis-ze-szpitala-noworodka/ ... oto moja historia macierzy艅stwa Mon, 09 Feb 2015 20:39:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: iwona https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-wyglada-wypis-ze-szpitala-noworodka/comment-page-1/#comment-278 Sun, 30 Jun 2013 19:30:50 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=640#comment-278 Witam, mieszkam w wiedniu i takze urodzilam tu dziecko u nas podobnie wyglada wypis tylko jednym plusem jest to ze ksiazeczka zdrowia dziecka jest polaczona z calym przebiegiem ciazy 馃檪 i tutaj nie podaje sie witaminy k. Szkoda ze w pl nie ma wszystkich szczepien dostepnych na kase chorych jak tu jak np rota wirusa pneumokoki monokoki itd uwazam ze wszystkie szczepienia powinny byc refundowane … i dlatego z jednej stronyn cieszesie ze moje dziecko ma lepsze warunki niz ja kiedy bylam mala 馃檪

]]>
Autor: kasiek https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-wyglada-wypis-ze-szpitala-noworodka/comment-page-1/#comment-264 Sun, 30 Jun 2013 07:35:55 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=640#comment-264 No moja jest biala i troche inna od tej ja jak wchodze do lekarza i klade ta ksiazeczke to tez lekarze z nie checia cos wpisuja wypis ,badania bilansowe, szczepienia i wsio…

]]>
Autor: Paula https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jak-wyglada-wypis-ze-szpitala-noworodka/comment-page-1/#comment-260 Fri, 28 Jun 2013 13:33:52 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=640#comment-260 U nas podobnie 馃檪 M贸j synek ma 2 i p贸艂 roku, i w ksi膮偶eczce zosta艂y umieszczone tylko szczepienia i bilans dwu latka, przy wizycie pani doktor jej nawet nie otwiera 馃槢 wi臋c nie ma tam nic co mog艂o by pom贸c mnie lub innemu lekarzowi 馃槢 Mo偶e w innych przychodniach jest inaczej .. Pozdrawiam 馃檪

]]>