Komentarze do: Jakie kosmetyki i przybory toaletowe do pielęgnacji maluszka? https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/ ... oto moja historia macierzyństwa Sun, 09 Sep 2018 19:42:07 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: cocosanka https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/comment-page-1/#comment-136105 Wed, 08 Nov 2017 12:04:00 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=484#comment-136105 Ciekawy artykuł.

]]>
Autor: Luśka https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/comment-page-1/#comment-134658 Fri, 19 May 2017 13:38:26 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=484#comment-134658 U nas też Eloderm się sprawdza emulsja jest super 🙂

]]>
Autor: Kajka https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/comment-page-1/#comment-134048 Fri, 17 Mar 2017 09:27:53 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=484#comment-134048 Kupiłam emulsję Elodermu bo rzuciła mi się w oczy w aptece i pamiętałam, że czytałam jej dobre opinie nawet Pani w aptece powiedziała, że ma coraz większe 'wzięcie’ dobrze nam się sprawdza świetnie nawilża.

]]>
Autor: beataaleksandra https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/comment-page-1/#comment-133535 Fri, 17 Feb 2017 14:08:31 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=484#comment-133535 My po urodzeniu naszej córeczki używaliśmy do kąpieli kosmetyków Bambino.Teraz gdy Tosia skończyła 3 miesiące przeszliśmy na Baby Cap i szczerze powiem, że to był dobry wybór,fajnie nawilżają skórę naszego dziecka

]]>
Autor: Lusia https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/comment-page-1/#comment-132989 Mon, 23 Jan 2017 14:10:15 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=484#comment-132989 Emulsja Elodermu jest najlepsza na świecie doskonale się sprawdza już od pierwszych dni i nic poza nią nie jest już potrzebne do pielęgnacji maluszka, co dużo ułatwia 🙂

]]>
Autor: Kozusia1982 https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/comment-page-1/#comment-132581 Mon, 12 Dec 2016 13:23:23 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=484#comment-132581 U nas sie sprawdzil Eloderm. To emolienty, wiec sklad sprawdzony i delkatny. Stosowalismy od pierwszych dni zycia, emulsje do kapieli i balsam do ciala. Bezzapachowe, hypoalergiczne.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/comment-page-1/#comment-123766 Tue, 12 Jan 2016 22:11:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=484#comment-123766 W odpowiedzi do zołza.

🙂

]]>
Autor: zołza https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/comment-page-1/#comment-123747 Tue, 12 Jan 2016 18:25:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=484#comment-123747 Przez pierwszy rok życia używaliśmy:
– oilatum do kąpieli
-krem oilatum do twarzy
– szampon oilatum
– krem do pupy bephanten
i to tyle 🙂
Teraz mam już trzylatka i kosmetyki, które stosujemy to:
– ziajka do kąpieli w roli żelu pod prysznic
– do wanny kulki do kąpieli z wiesiołkiem Gal
– krem do twarzy Mixa
– szampon Mixa

]]>
Autor: Ada https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/comment-page-1/#comment-11058 Thu, 17 Apr 2014 12:41:52 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=484#comment-11058 Na wstępie chce zaznaczyć, że nie ma idealnego środka do pielęgnacji wszystkich dzieciaczków. Każde dziecko jest inne i o tym musimy pamiętać. Jestem mamą prawie 3-letniego Jasia i jeśli chodzi o pielęgnacje mojego syna to tak jak większość mam wypowiadających się na forum, używałam do kąpieli Oilatum (niezbyt tani kosmetyk). Jeśli chodzi o odparzenia to ja najbardziej polecam Bepanthen i Linomag. Sudocrem też nie jest zły, ale według mnie jest to „ciężki” krem. Poza tym kiedy Jaś miał jakieś odparzenia stosowałam babciny sposób mianowicie zsypywałam mu pupkę mąką ziemniaczaną. W połączeniu z kremem, w naszym wypadku, był to sposób niezawodny. Podobnie było z kąpielą. Syn miał problemy ze skórą, schodziła mu płatami. Miałam seledynowe wody płodowe i dodatkowo Jaś miał problemy z poziomem wapnia i potasu po urodzeniu i to podobno przyczyniło się do tych problemów. Kąpałam Go w krochmalu, jak dla mnie rewelacja. Szczerze powiedziawszy sama teraz robię sobie takie kąpiele, zwłaszcza po zimie kiedy skóra jest bardzo przesuszona. Oprócz tych kąpieli stosowałam też zwykłą maść z vit A, poleciła mi położna. Muszę przyznać, że po takiej pielęgnacji bardzo szybko skończyły się problemy ze skórą. Zresztą do tej pory stosuję tą maść i to nie tylko u syna. Pozdrawiam!
P.S. Aniu blog rewelacja. Oby tak dalej i trzymam za Was mocno kciuki! Zdrówka Wam życzę. 🙂

]]>
Autor: Gosia :) https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-kosmetyki-i-przybory-toaletowe-do-pielegnacji-maluszka/comment-page-1/#comment-1985 Thu, 07 Nov 2013 11:53:33 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=484#comment-1985 Stosowałam z małą kilka rodzajów kosmetyków i to co mogę polecić to zdecydowanie bepanten na odparzenia, oliwka bambino, krem nivea na każdą pogodę- dla mnie rewelacja, mleczko nivea. 🙂

]]>