Komentarze do: Jakie witaminki dla maluszka? https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-witaminki-dla-maluszka/ ... oto moja historia macierzyństwa Sun, 06 Oct 2013 20:39:15 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: wiola https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-witaminki-dla-maluszka/comment-page-1/#comment-335 Wed, 10 Jul 2013 19:51:44 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=615#comment-335 🙂

]]>
Autor: wiola https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-witaminki-dla-maluszka/comment-page-1/#comment-334 Wed, 10 Jul 2013 19:50:49 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=615#comment-334 Pamiętajcie aby witamina k i d nie miały w składzie olejku kokosowego bo on powoduje kolki u maluszków

]]>
Autor: Marta https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-witaminki-dla-maluszka/comment-page-1/#comment-271 Sun, 30 Jun 2013 14:59:34 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=615#comment-271 Jestem młodą mama i równiez podaje witaminkę D, robię to bezpośrednio do buzi mojego maluszka. Po prostu trzeba uważać żeby się nie wyślizgło opakowanie i wszystko 😀

]]>
Autor: gosia6913 https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-witaminki-dla-maluszka/comment-page-1/#comment-268 Sun, 30 Jun 2013 11:38:45 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=615#comment-268 Witam!
Bron boze nie podawajcie samej witaminy jesli dziecko sie zachlysnie nie uratujemy go poniewaz taki bobasek sam nie jest w stanie odkrztusic gdyz witamina jest bardzo tlusta ja podawalam zawsze z mlekiem mozna go sobie troszke spuscic i dodac witaminke dziecko nawet chetniej wypije:) a witamina dobrze sie rozpusci poniewaz rozpuszcza sie w tlustych rzeczach pisze o tym bo w mojej miejscowosci byl taki przypadek i tylko dla tego ze karetka byla bardzo blisko bo dojechalala w ciagu 5min maluszka dalo sie uratowac;) sciagniecie troszke mleczka trwa tylko chwilke dzieki czemu macie pewnosc ze maluszkowi nic sie nie stanie:) pozdrawiam:*

]]>
Autor: Ula https://pamietnikmamy.pl/2013/06/jakie-witaminki-dla-maluszka/comment-page-1/#comment-256 Wed, 26 Jun 2013 18:44:10 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=615#comment-256 Ja podaję wit. D mojemu synkowi, za tydzień skończy 8 miesięcy. Zgodnie z zaleceniem mojego pediatry, mam ją podawać do ukończenia 3 latek.

]]>