Komentarze do: Poznajcie Natalię – 12.06.2013r https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/ ... oto moja historia macierzyństwa Sun, 31 Aug 2014 11:31:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/comment-page-1/#comment-55511 Sun, 31 Aug 2014 11:31:26 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=553#comment-55511 W odpowiedzi do Kasieczeq.

Nawet nie wiesz ile radości dały mi te słowa, które napisałaś. Bardzo się cieszę, że mogę pomóc 🙂

]]>
Autor: Kasieczeq https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/comment-page-1/#comment-55215 Sat, 30 Aug 2014 05:11:22 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=553#comment-55215 Witam, gratuluję cudownej córeczki 🙂
Ja również urodziłam przez cesarskie cięcie planowane, gdyż córcia ułożyła się pośladkowo. Pamiętam, że bardzo bałam się znieczulenia (wkłucia w kręgosłup), przyznam się szczerze, że trochę bolało. Nie zapomnę chwili, kiedy usłyszałam płacz swojej córeczki. Ciężko było mi dojść do siebie po operacji, tym bardziej, że położne kazały się podnosić i stopniowo prostować już następnego dnia. Moja Madzia dostała 10 pkt w skali Apgar i mogła być ze mną na sali. Najbardziej męczące było karmienie piersią na żądanie maluszka, Madzia poraniła i pogryzła mi brodawki i musiałam korzystać z laktatora. Bardzo stresujący był moment, kiedy po operacji nie miałam zupełnie dla niej pokarmu, płakałam że jako matka się nie sprawdzam, patrzyłam na inne koleżanki z sali, które bez problemu przystawiały swoje maleństwa do piersi. Dopiero w 3 dobie pojawił się pokarm ale i tak ze względu na poranione brodawki, używałam i używam do dzisiaj (Madzia ma 2 tygodnie) laktatora. Jestem bardzo zmęczona, gdyż Madzia budzi się na karmienia co 4 godziny. Z niecierpliwością czekam na wizytę położnej i bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z gotowych pytań do niej, dostępnych na stronie.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/comment-page-1/#comment-9681 Wed, 26 Mar 2014 11:06:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=553#comment-9681 W odpowiedzi do rennnata.

Bardzo się cieszę z waszego szczęścia 🙂 Jeszcze tyle pięknych chwil z maluszkiem przed wami 🙂

]]>
Autor: rennnata https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/comment-page-1/#comment-9678 Wed, 26 Mar 2014 10:37:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=553#comment-9678 śliczna córeczka gratulacje 🙂
ja urodziłam swoja kochana córeczke Oliwke 19.02.2014r przez cesarskie cięcie ponieważ Mała przestała się ruszac i zanikało tętno. ( dodam ze poród odbył się w 41 tyg) dziś jest już 5 tygodni po Mała jest zdrowa i szybko rosnie 🙂 Dwie pierwsze doby były najgorsze ale to prawda ze jak się widzi swoje największe Szczęście zapomina się o wszystkich trudach i bolach 🙂 oboje z mężem nie możemy się nią nacieszyć 🙂 pozdrawiam 🙂

]]>
Autor: Karolina https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/comment-page-1/#comment-6423 Fri, 24 Jan 2014 23:26:30 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=553#comment-6423 O, widzę, że Natalka tylko o tydzień starsza od Heńka 🙂 Co prawda on się 6 tygodni pospieszył, ale co w papierach, to w papierach. Pozdrawiam.

]]>
Autor: Kasia https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/comment-page-1/#comment-2493 Mon, 25 Nov 2013 10:36:02 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=553#comment-2493 Gratuluję pięknej niuni:) Ja rodziłam naturalnie 24.10.2013, poród dosyć szybki bo tylko 4 godziny, miałam problem z wyparciem główki, więc synek został urodzony za pomocą próżnociągu. Julian ważył 3580 i mierzył 55 cm, 9/10 punktów w skali Appgar:) przyszedł na świat o 9.40 🙂 moje największe szczęście 🙂 Pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego!

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/comment-page-1/#comment-2164 Thu, 14 Nov 2013 17:00:44 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=553#comment-2164 W odpowiedzi do asia.

O rany taka sama data urodzenia co Natalia
🙂 jeśli będziesz potrzebowała Wsparcia to pisz. Pozdrowionka!

]]>
Autor: asia https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/comment-page-1/#comment-2147 Thu, 14 Nov 2013 10:17:33 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=553#comment-2147 witaj, ja też miałam cc 🙂 ze względu na to, że mały miał główkę mniejszą od odwodu brzuszka i przy naturalnym mógłby się zaklinować, urodziłam tydzień po terminie tak jak Ty, 12.06.2013 🙂 Tomuś miał 4150 i 61cm 🙂 niestety nie było mi dane karmić piersią 🙁 za dużo stresu w ciąży (opieka nad ojcem niepełnosprawnym), ale nie do opisania jest moment kiedy pierwszy raz go ujrzałam 🙂 popłakałam się…

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/comment-page-1/#comment-2120 Wed, 13 Nov 2013 17:10:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=553#comment-2120 W odpowiedzi do Paulina.

Dziękuję bardzo 🙂 Ja również gratuluję i dzięki , że podzieliłaś się swoimi wspomnieniami 🙂 Pozdrawiam was serdecznie 🙂

]]>
Autor: Paulina https://pamietnikmamy.pl/2013/06/poznajcie-natalie-12-06-2013r/comment-page-1/#comment-2117 Wed, 13 Nov 2013 14:50:00 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=553#comment-2117 Witam Aniu moje gratulacje z tak pieknej pociechy 🙂 Ja rowniez urodzilam coreczke przez cc bol wcale go nie odczuwalam gdy obok w szpitalnym wozku lezala Lena 28.09.2012 o godz.16.30 waga 3770 dł.57cm uczucie nie doopisania 🙂 Nosisz pod sercem kruszynke przez 9msc i po urodzeniu czujesz ze tak mala istota moze tyle w zyciu dac szczescia:) znieczulenie mialam rowniez te ktore daje sie w kregoslup uczucie oszalamiajace 🙂

]]>