Komentarze do: Kosz na zużyte pieluchy https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/ ... oto moja historia macierzyństwa Sat, 15 Nov 2014 09:14:17 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Mama Marta https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/comment-page-1/#comment-86053 Sat, 15 Nov 2014 09:14:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=698#comment-86053 My dostaliśmy w prezęcie paklanki. Zużywamy może ze dwa/trzy woreczki dziennie, a te pełne wyrzucamy do normalnego kosza na śmieci. Paklanki pachną i nie czuć odoru śmierdzącej kupki 🙂 Też myślałam o zakupie kosza na pieluchy, ale stwierdziłam, że nie ma to sensu, bo i tak w jakąś siateczkę te pieluchy musiałabym zawinąć.
Pozdrawiam! 🙂

]]>
Autor: aga https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/comment-page-1/#comment-28787 Mon, 16 Jun 2014 07:22:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=698#comment-28787 Też używam i wpycham tam normalny worek na śmieci 60 L. Działa 🙂

]]>
Autor: Mama Agata https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/comment-page-1/#comment-1595 Wed, 16 Oct 2013 20:02:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=698#comment-1595 Ja również korzystam z takiego kosza na zużyte pieluchy i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie go nie posiadać. Eliminuje brzydki zapach kupki i dzięki temu mogę wyrzucić pieluchy wtedy kiedy wychodzę z domu, a nie po każdej kupce biec do śmietnika przed blokiem.
P.S. Malvinka Kosz opróżnia się codziennie i wówczas wkład wystarcza na 3 tyg, a nie opróżnia się sie go co 3 tygodnie 🙂

]]>
Autor: lenka https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/comment-page-1/#comment-790 Sat, 17 Aug 2013 19:04:28 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=698#comment-790 Robie to samo co Mycha..Zawijam w woreczki śniadaniowe i zawiązuje na supełek,do reklamówki i wyrzucam zapełniona reklamówkę w śmietnik .Polecam..Woreczki sprzedam za niewielka opłatą,reklamówkę z biedronki dam GRATIS i dam wskazówki jak umyć ręce .

]]>
Autor: Mycha https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/comment-page-1/#comment-617 Sat, 27 Jul 2013 18:00:27 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=698#comment-617 Ja robię jeszcze inaczej, i chyba najtaniej 😉 Zużyte pieluszki wrzucam do zwykłej reklamówki, a te z bardziej „zapachowym” wkładem pakuję w zwykłe woreczki śniadaniowe i zawiązuję na supełek. Gwarantuję, że nic nie wydostaje się na zewnątrz. Pieluszki wyrzucam raz na dzień, ewentualnie raz na dwa dni.

]]>
Autor: Karola https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/comment-page-1/#comment-616 Sat, 27 Jul 2013 17:37:22 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=698#comment-616 Mam <3
Świetny

]]>
Autor: Ania https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/comment-page-1/#comment-615 Sat, 27 Jul 2013 16:50:44 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=698#comment-615 Dlatego są w sklepach niedrogie woreczki pachnące na zużyte pieluszki , są bardzo szczelne a śmiecie i tak wynisi się raz na dzień lub na dwa dni .W takich woreczkach nic nie śmierdzi a są naprawde tanie około 7 zł 100 sztuk .Co do biegania … chyba przesadzacie … troche ruchu nie zaszkodzi żeby zanieść pieluszke do śmieci ( dobrze ,że tetry nie trzeba prać na tarze )

]]>
Autor: kasia https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/comment-page-1/#comment-315 Sun, 07 Jul 2013 17:06:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=698#comment-315 my również bardzo polecamy taki kosz 🙂 nasz jest z firmy Angelcare.
nie wyobrażam sobie biegać z każdą pieluszką do głównego kontenera a trzymać je w domowym kuble choćby jeden dzień to nic fajnego i pachnącego 🙂

]]>
Autor: Malvinka https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/comment-page-1/#comment-303 Thu, 04 Jul 2013 20:02:13 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=698#comment-303 I wyrzucasz zużyte pieluchy raz na 3 tygodnie? To ja wolę jednak wynieść śmieci raz dziennie i umyć ręce. Też zapobiegnę rozprzestrzenianiu się wirusów. Według mnie bzdura. Taka sama jak podgrzewacz do chusteczek. Nie dajmy się zwariować!

]]>
Autor: Emilia https://pamietnikmamy.pl/2013/07/698/comment-page-1/#comment-302 Thu, 04 Jul 2013 18:37:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=698#comment-302 Mamy, używamy, polecamy 🙂 Mimo wszystko jednak lepiej mieć taki kosz pod ręką koło przewijaka aniżeli biegać z brudnym pampkiem po domu. Poza tym świetnie blokuje brzydkie zapachy 🙂

]]>