Komentarze do: Co robić gdy odparzenie na pupci maluszka już się pojawi? https://pamietnikmamy.pl/2013/07/co-robic-gdy-odparzenie-na-pupci-maluszka-juz-sie-pojawi/ ... oto moja historia macierzyństwa Sun, 09 Sep 2018 19:39:33 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Danusia https://pamietnikmamy.pl/2013/07/co-robic-gdy-odparzenie-na-pupci-maluszka-juz-sie-pojawi/comment-page-1/#comment-4660 Mon, 06 Jan 2014 13:03:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=821#comment-4660 Cokolwiek by się działo na pupie mojego dziecka zawsze pomaga maść Bephanten, działa bardzo szybko i dobrze się rozsmarowuje. Próbowałam pudru Alantan, ale po nim w zakamarkach robiły się tzn . kluchy i było tylko gorzej

]]>
Autor: izka https://pamietnikmamy.pl/2013/07/co-robic-gdy-odparzenie-na-pupci-maluszka-juz-sie-pojawi/comment-page-1/#comment-3449 Tue, 17 Dec 2013 08:25:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=821#comment-3449 hmmm, kiedyś sąsiadka podpowiedziała mi żeby smarować smalcem i co?…. Tylko to u nas pomaga hehe Polecam;p

]]>
Autor: marta https://pamietnikmamy.pl/2013/07/co-robic-gdy-odparzenie-na-pupci-maluszka-juz-sie-pojawi/comment-page-1/#comment-3411 Mon, 16 Dec 2013 19:36:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=821#comment-3411 Posypac pupke talkiem lub maka ziemniaczana, najlepszy sposob

]]>
Autor: aga https://pamietnikmamy.pl/2013/07/co-robic-gdy-odparzenie-na-pupci-maluszka-juz-sie-pojawi/comment-page-1/#comment-722 Thu, 01 Aug 2013 14:17:26 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=821#comment-722 W naszym przypadku , największe odparzenie pojawiło się u Oliwki po posmarowaniu pupki kremem przeciw odparzeniom! Johnsona .Próbowałam wszystkiego , sudocrem , linomag , borasol a pomógł i to w krótkim czasie stosowania krem atoperal .

]]>
Autor: Justyna https://pamietnikmamy.pl/2013/07/co-robic-gdy-odparzenie-na-pupci-maluszka-juz-sie-pojawi/comment-page-1/#comment-431 Mon, 22 Jul 2013 14:38:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=821#comment-431 ja uzywam tez masci alantan i linoderm plus z pantenonem

]]>
Autor: Carlain86 https://pamietnikmamy.pl/2013/07/co-robic-gdy-odparzenie-na-pupci-maluszka-juz-sie-pojawi/comment-page-1/#comment-386 Mon, 15 Jul 2013 11:03:43 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=821#comment-386 Najlepszy sposób na widoczne odparzenie- TORMENTIOL- nic innego nie pomagało mojemu brzdącowi, a odparzył się od sudocremu którym smarowano go w szpitalu tuż po urodzeniu!

]]>
Autor: Danka https://pamietnikmamy.pl/2013/07/co-robic-gdy-odparzenie-na-pupci-maluszka-juz-sie-pojawi/comment-page-1/#comment-383 Mon, 15 Jul 2013 05:56:52 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=821#comment-383 Jedyny i najlepszy sposób NIE na odparzenie tylko po prostu żeby tego odparzenia niebyło jest sprawdzony środek naszym babć,mam,ciotek itd. jest stosowanie przy każdej zmianie pieluszki mąki ziemniaczanej!!!Ja tak robie mojemu synkowi już od dwóch lat i tylko raz miał odparzona pupe ale to dlatego ze zmnieniłam mu chusteczki!Nigdy więcej.Wszystkie masci,kremu to jest sama chemia.Mój pediatra jak mu powiedziałam ze używam dla małego mąki od urodzenia powiedział że to bardzo dobrze bo skóre takiego malca trzeba osuszac a nie natłuszczać tymbardziej jak jest w pieluszcze gdzie ledwo dochodzi tam powietrze.Moja mama mówiła ze tez uzywałą dla nas mąki bo niebyło żadnych kremów i nie mielismy odparzen tymbardziej ze wtedy były pieluszki tetrowe.A co do smarowania dziewczynek sudocremem to sobie poczytajcie o tym mi połozna kiedyś o tym mówiła w życiu nie posmarowałabym tym mojego dziecka.Najlepiej jak któraś z Was używa tych wszystkich kremow dla swojego dziecka to polecam zrobić to samo sobie posmarować się kremem,nasikac na to i tak pochodzić godzinke,szybko z tego zrezygnujecie 🙂

]]>