Komentarze do: Dzienniczek dnia i nocy Maluszka https://pamietnikmamy.pl/2013/07/dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka/ ... oto moja historia macierzyństwa Thu, 21 Nov 2013 10:12:40 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: kasi0rka https://pamietnikmamy.pl/2013/07/dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka/comment-page-1/#comment-2420 Thu, 21 Nov 2013 10:12:40 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=662#comment-2420 Ja nie wyobrażam sobie życia bez tego typu notatek. A natrafiłam na „Maluszka czas. Plan aktywności dzień po dniu”. Ogólnie dostępny jest w Empikach, ale najlepsza cena jest w internetowej księgarni bonito.pl (szczególnie gdy mamy możliwość odbioru osobistego :)).
Oprócz możliwości prowadzenia w nim zapisów, zawiera również sporo ciekawych porad, szczegółowy opis dostępny na moim blogu: http://misjamilosci.blogspot.com w zakładce POLECALNIA 🙂
Pozdrawiam

]]>
Autor: Ania - PamietnikMamy.pl https://pamietnikmamy.pl/2013/07/dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka/comment-page-1/#comment-288 Mon, 01 Jul 2013 20:43:26 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=662#comment-288 Mamusie na allegro możecie zakupić

]]>
Autor: Kasia https://pamietnikmamy.pl/2013/07/dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka/comment-page-1/#comment-287 Mon, 01 Jul 2013 19:38:11 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=662#comment-287 A gdzie można dostać taki ładny dzienniczek? 🙂
Fajna strona, dlatego czesto tu zaglądam. Ja swoją przygodę z macierzyństwem zaczynam w listopadzie. Pozdrawiam!

]]>
Autor: Przyszła mamusia https://pamietnikmamy.pl/2013/07/dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka/comment-page-1/#comment-286 Mon, 01 Jul 2013 19:19:48 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=662#comment-286 Gdzie można taki dzienniczek dostać/kupić?

]]>
Autor: Przyszła mamusia https://pamietnikmamy.pl/2013/07/dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka/comment-page-1/#comment-285 Mon, 01 Jul 2013 19:18:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=662#comment-285 A gdzie można taki notes dostać/zakupić?:)

]]>
Autor: Karolina https://pamietnikmamy.pl/2013/07/dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka/comment-page-1/#comment-284 Mon, 01 Jul 2013 19:05:57 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=662#comment-284 Świetna podpowiedź dla przyszłych mam, które o tym nie wiedziały-tak jak np. ja.:) Chyba że tylko ja nie wiedziałam.:P
śledzę regularnie Twojego bloga-jest bardzo pomocny!
Pozdrawiam!

]]>
Autor: Aga https://pamietnikmamy.pl/2013/07/dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka/comment-page-1/#comment-283 Mon, 01 Jul 2013 12:33:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=662#comment-283 Mnie takie zapiski, choć nie tak dokładne, przydały się teraz kiedy córka ma 5 lat. Okazało się, że musiała miec przeprowadzoną diagnoze integracji sensorycznej i bez tych zapisków trudno byłoby mi odpowiedzieć na pytania co kiedy zaczęła robić (siedzieć, mówić, chodzić itp), tym bardziej że po drodze było jeszcze drugie dziecko, przy którym już niestety nie było tyle czasu na pamiętnikowanie.

]]>