Komentarze do: Jak rozpoznać u maluszka, czy to trądzik, alergia a może zwykła potówka? https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/ ... oto moja historia macierzyństwa Sat, 20 Jul 2019 11:58:18 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Magda https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/comment-page-1/#comment-146775 Sat, 20 Jul 2019 11:58:18 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=964#comment-146775 W odpowiedzi do Karolina.

Moja córcia obecnie ma 5 lat. Jako niemowlak miała stwierdzoną skazę białkową. Była karmiona Nutramigenem, pod koniec kuracji Bebilon pepti ze względu na uporczywe zaparcia, ale przed 2 rokiem skaza zniknęła. W tym momencie pije dużo mleka, je jogurty, itp.

]]>
Autor: Justine https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/comment-page-1/#comment-140279 Wed, 06 Jun 2018 21:58:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=964#comment-140279 Położna mi mówiła, że trądzik niemowlęcy to naturalny proces dojrzewania skóry i że z tym się nic nie robi.Skóra dojrzewa i sam zniknie.Tak też było u nas.

]]>
Autor: Paulina Szwajcer https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/comment-page-1/#comment-135172 Thu, 14 Sep 2017 12:37:36 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=964#comment-135172 W odpowiedzi do Ania.

Również z tym samym pytaniem, jakie kropelki i maść? Pozdrawiam serdecznie

]]>
Autor: Ania https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/comment-page-1/#comment-134740 Wed, 14 Jun 2017 12:32:01 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=964#comment-134740 W odpowiedzi do Alicja.

Dzień dobry. A jakie to kropelki i jaka maść?
Pozdrawiam

]]>
Autor: Alicja https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/comment-page-1/#comment-134697 Sat, 27 May 2017 11:39:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=964#comment-134697 W odpowiedzi do Kasia.

Moja córcia ma miesiąc . Krosty zaczęły jej wychodzić koło 3 tygodnia . Na początku myślałam ze to potowki przez te upały ale po paru dniach nie było ani jednego wolnego miejsca na jej buźce żeby nie było krost . Zaczęłam sie martwić , była cała wysypana. Cała głowa szyja uszy te cholerstwo było wszędzie . Jednak ciałko było gładkie . Pojechałam do lekarza rodzinnego po czym stwierdził ze to skaza białkowa i mam odstawić nabiał ( ponieważ karmie piersią ) tak tez zrobiłam ale krosty nadal były. Ropne, szorstkie i swędzące . Malutka była bardzo niespokojna i płaczliwa . Postanowiłam pojechać prywatnie do pediatry No i bummmn.. nie żadna skaza tylko trądzik niemowlęcy . Mamy przepisane kropelki i dwie maści po ktorej juz za pierwszym posmarowaniem widzę efekty . Leczymy . A ja juz bylam załamana ze bede musiała zrezygnować z karmienia piersią . Kobitki odwiedzajcie więcej niż jednego lekarza . Pozdrawiam

]]>
Autor: Kasia https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/comment-page-1/#comment-969 Thu, 29 Aug 2013 17:09:38 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=964#comment-969 Mój syn ma obecnie 4,5 roku, kiedy miał 3 mce okazało sie że ma skaze białkową. pił mleko Bebilon Pepti. niestety ma ją do dziś, nie tak silną jak wczesniej ale jednak jest. Pomimo tego zjada naleśniki, ser, jogurty 🙂 nie pije tylko mleka bo go nie lubi.

]]>
Autor: Karolina https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/comment-page-1/#comment-818 Tue, 20 Aug 2013 18:51:54 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=964#comment-818 Mój synek ma zmiany na buzi ma prawie 4m, w 5tyg rozpoznano skaze białkowa i jest karmiony Bebilonem pepti. Teraz ma zniany alergiczne, ale wydaje mi się że od oliwki która smarowalam Go po kąpieli. Odstawiłam ją i zobaczymy co się będzie działo.

]]>
Autor: Żaneta https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/comment-page-1/#comment-777 Wed, 14 Aug 2013 17:35:11 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=964#comment-777 Czytając ten artykuł dowiedziałam się, że moja córeczka ma zmiany alergiczne na buzi, a ja myślałam, że to potówki, i że to samo zejdzie po jakimś czasie. Tylko, że ja nie karmię piersią 🙁 Podaję swojej4-miesięcznej córeczce mleko modyfikowane i niedawno zaczęłam wprowadzać warzywa do diety.

]]>
Autor: Żaneta https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/comment-page-1/#comment-776 Wed, 14 Aug 2013 17:33:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=964#comment-776 Czytając ten artykuł dowiedziałam się, że moja córeczka ma na buzi zmiany alergiczne, a ja myślałam że to potówki i że to samo przejdzie…

]]>
Autor: MagdaK https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-rozpoznac-u-maluszka-czy-to-tradzik-czy-alergia-np-na-mleko-czy-tez-zwykla-potowka/comment-page-1/#comment-691 Tue, 30 Jul 2013 08:47:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=964#comment-691 U nas zmiany alergiczne pojawiły się w 4 tygodniu życia mojego synka. Z kosmetyków pomaga seria Emolium. Używaliśmy do kąpieli i balsam do ciała. Z diety musiałam wykluczyć cały nabiał, jak również mleko w proszku, które jest prawie w każdym produkcie gotowym. Było trudno, w zasadzie pozostały: buraki i ziemniaki…. I tak do 1 roku, bo cały czas karmiłam piersią. Ale wytrwałość pomogła, bo obecnie synek je wszystko:)

]]>