Komentarze do: Jak wygląda wizyta patronażowa położnej? https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-wyglada-wizyta-patronazowa-poloznej/ ... oto moja historia macierzyństwa Sun, 08 Feb 2015 18:54:09 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-wyglada-wizyta-patronazowa-poloznej/comment-page-1/#comment-90064 Wed, 26 Nov 2014 18:07:47 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=772#comment-90064 W odpowiedzi do Połóżna Eliza Byczyk.

Ze świecą takich położnych szukać jak Pani 🙂

]]>
Autor: Połóżna Eliza Byczyk https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-wyglada-wizyta-patronazowa-poloznej/comment-page-1/#comment-90055 Wed, 26 Nov 2014 17:27:28 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=772#comment-90055 Witam
piszę jako położna do wszystkich obecnych i przyszłych Mam. Każda kobieta ma prawo do wyboru położnej, która jest kompetentna i sumienna. Trzeba tylko taką znaleźć w swoim otoczeniu. Ja prowadzę Indywidualną Praktykę, jestem na kontrakcie z NFZ, więc moje wizyty są refundowane.
Swoją pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem, zależy mi na dobrej opinii wśród Pacjentek.
Staram się być na wizytach patronażowych ok. 6 razy. Swoje pacjentki chętnie odwiedzam jeszcze w ciąży, przygotowuję do porodu, poznajemy się wzajemnie…
Wspieram Mamy podczas pierwszych kąpieli, udzielam wskazówek jak pielęgnować, karmić. Kolejne wizyty to edukacja w zakresie szczepień, rozwoju noworodka, profilaktyki dysplazji. Na każdej wizycie ważę noworodka, aby upewnić się czy rozwój przebiega prawidłowo. Swoją opieką obejmuję także Mamy – laktacja, połóg, edukacja zdrowotna, zdjęcie szwów, oraz tak ważne wsparcie emocjonalne.
Nie musicie godzić się na wizyty położnej, która Wam nie odpowiada. Życzę powodzenia wszystkim Mamom, to trudny, ale piękny okres w życiu.
Pozdrawiam 🙂
Eliza Byczyk

Na każdą wizytę przynoszę wagę, aby ocenić jak przybiera na wadze noworodek.

]]>
Autor: anula https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-wyglada-wizyta-patronazowa-poloznej/comment-page-1/#comment-736 Fri, 02 Aug 2013 22:02:05 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=772#comment-736 i ja od dzis sledzic bede blog, super ze jestescie dziewczyny:)

]]>
Autor: dincio https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-wyglada-wizyta-patronazowa-poloznej/comment-page-1/#comment-341 Thu, 11 Jul 2013 13:13:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=772#comment-341 Mieszkam w Niemczech. Tutaj mam zapewniona polozna do 2 roku zycia dziecka. Do 1 miesiaca 24 wizyty, w 2 miesiacy 2 wizyty a kolejne po ukonczeniu przez dziecko 6 miesiecy

]]>
Autor: magda https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-wyglada-wizyta-patronazowa-poloznej/comment-page-1/#comment-338 Thu, 11 Jul 2013 00:17:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=772#comment-338 czy szczepienia są niezbedne??

]]>
Autor: magda https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-wyglada-wizyta-patronazowa-poloznej/comment-page-1/#comment-337 Thu, 11 Jul 2013 00:17:03 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=772#comment-337 Czy szczepienia sie niezbedne??? to jest moje pytanie a moze propozycja rozwiniecia

]]>
Autor: izabela https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-wyglada-wizyta-patronazowa-poloznej/comment-page-1/#comment-333 Wed, 10 Jul 2013 14:50:24 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=772#comment-333 witam jestem w 9 miesiącu ciąży i od początku powstania blogu śledzę każdy wpis. Uważam ,że jest on przydatny dla każdej młodej mamy ,ponieważ zawiera bardzo cenne informacje 🙂

]]>
Autor: Ania https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-wyglada-wizyta-patronazowa-poloznej/comment-page-1/#comment-332 Wed, 10 Jul 2013 08:05:24 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=772#comment-332 Ja bede mamusia w grudniu zzawsze czytam z zapartym tchem wszystko na blogu 🙂 Te wszystkie pytania sa identyczne jakie ja bym chciala juz dzis zadac i znac odpowiedz 🙂 Super blog!

]]>
Autor: Agnieszka https://pamietnikmamy.pl/2013/07/jak-wyglada-wizyta-patronazowa-poloznej/comment-page-1/#comment-331 Wed, 10 Jul 2013 07:29:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=772#comment-331 U mnie wizyta przebiegała zupełnie inaczej, mianowicie pani zobaczyła tylko pępuszek i czy pupka nie odparzona i nawet nie zdążyłam zadać pytań bo powiedziała jakby co to proszę dzwonić do przychodni. Masakra normalnie. Potem przyszła jeszcze raz bo zapomniała mi dać jakieś papiery do podpisu. I tyle z wizyty położnej. Na szczęście dużo się dowiedziałam na szkole rodzenia więc jakoś daliśmy radę z pielęgnacją maluszka 🙂

]]>