Komentarze do: Recenzja kosmetyków na rozstępy https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/ ... oto moja historia macierzyństwa Mon, 18 May 2020 18:48:17 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/comment-page-1/#comment-190836 Mon, 18 May 2020 18:48:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=677#comment-190836 W odpowiedzi do Marta.

ZIAJA MAMMA MIA KREM NA ROZSTĘPY OD 4MCA CIĄŻY 270ML

]]>
Autor: Marta https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/comment-page-1/#comment-190809 Mon, 18 May 2020 16:50:08 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=677#comment-190809 W odpowiedzi do Kasia.

Hej, czy mogłabyś powiedzieć co dokładnie za krem stosujesz z ziaji na rozstępy?

]]>
Autor: Danusia https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/comment-page-1/#comment-122314 Fri, 04 Dec 2015 07:26:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=677#comment-122314 W odpowiedzi do mader.

Tez w tym sklepie kupowałam Tołpę. W moim przypadku kosmetyk sprawidził się. Co prawda nie miałam wcześniej rozstępów, ale brzuszek urósł mi bardzo duży, a nic się nie pojawiło. Ale byłam tez naprawdę systematyczna w swoich działaniach.

]]>
Autor: mader https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/comment-page-1/#comment-121931 Sun, 29 Nov 2015 15:23:51 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=677#comment-121931 tez stosuje olejek z migdalow, ale na twarz. A na a raczej przeciwrozstepow wyprobowalam http://www.happybabby.pl/swiat-mamy/pielegnacja-ciala/kremy-przeciw-i-na-rozstepy/ziololek-linoderm-mama—balsam-przeciw-rozstepom-150-ml,p7169 Nic sie nie pojawiło, więc chyba moge powiedziec, ze zdal egzamin. A teraz jeszcze kosmetyki tołpy – pomyslalam, że powinnam co jakis czas zmienic kosmetyk.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/comment-page-1/#comment-64291 Mon, 22 Sep 2014 19:13:53 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=677#comment-64291 W odpowiedzi do Kasia.

Dzięki Kasiu!

]]>
Autor: Kasia https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/comment-page-1/#comment-63813 Sun, 21 Sep 2014 11:07:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=677#comment-63813 Ja mam niestety dużą tendencję do rozstępów, od 5 miesiąca stosuję krem z Ziaji przeciw rozstępom i działa ekstra, smaruję brzuch 2 razy dziennie, obecnie jestem w 8 miesiącu żadnych rozstępów, skóra nawilżona, a kosztuje ok 22zł za 500 ml i jest bardzo wydajny, od początku stosuję tylko tą jedną buteleczkę i jeszcze zostało na miesiąc 🙂 bardzo polecam

]]>
Autor: Jolanta https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/comment-page-1/#comment-25766 Mon, 09 Jun 2014 22:07:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=677#comment-25766 Mnie niestety nie pomógł żaden kosmetyk na rozstępy, stosowałam je od 3 miesiąca ciąży i już myślałam że będę miała piękny brzuszek tak pod koniec 8 miesiąca pojawiły się i co gorsze rosły okropnie i było ich coraz więcej 🙁 teraz nie mam miejsca gdzie nie miałabym rozstępów – uda, biodra, brzuch, piersi 🙁 wygląda to okropnie bo jeszcze nie zbielały teraz też stosuję kremy na blizny ale też jakoś nie pomagają – chciałabym je po prostu jak najszybciej wybielić bo zniknąć niestety nie znikną

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/comment-page-1/#comment-11378 Tue, 22 Apr 2014 08:46:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=677#comment-11378 W odpowiedzi do Dagmara.

Cześć Dagmara, ja zaczęłam używać pas poporodowy 3 dni po powrocie do domu ze szpitala.

]]>
Autor: Dagmara https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/comment-page-1/#comment-11375 Tue, 22 Apr 2014 07:43:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=677#comment-11375 Ja używałam kremu Mustela na zmianę z balsamem ujędrniającym Tołpa 🙂 jestem w 37 tygodniu ciąży i mimo, że przytyłam 16kg! (niestety lekarz zabronił mi definitywnie wykonywać jakiekolwiek ćwiczenia) moja skóra pozostała jędrna i nawilżona, na brzuchu nie mam ani jednego rozstępu 🙂 Jednak nie wiem czy to zasługa kremów czy po prostu mam skórę niesklonna do rozstępów.
chciałabym zapytać o pas poporodowy, bede miała cesarskie cięcie i nie jestem pewna czy będę mogła go zakładać jeśli tak to kiedy? Dziękuję serdecznie za odpowiedz 🙂

]]>
Autor: mama https://pamietnikmamy.pl/2013/07/recenzja-kosmetykow-z-serii-pharmaceris-m/comment-page-1/#comment-8419 Wed, 05 Mar 2014 13:33:35 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=677#comment-8419 W odpowiedzi do Sylwia.k...

bio oil mozna kupic w kazdej aptece albo na allegro bo bardziej sie oplaca ja go stosuje od porodu i znikaja mi juz powoli a jestem juz 2 msc po porodzie 🙂

]]>