Komentarze do: Bezbolesne ukłucie czyli druga wizyta szczepienna maluszka https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/ ... oto moja historia macierzyństwa Tue, 26 Mar 2019 10:32:44 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: BLWpapu.pl https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/comment-page-1/#comment-144352 Tue, 26 Mar 2019 10:32:44 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1559#comment-144352 A nas czeka jeszcze jedno szczepienie, dawka przypominająca, nieco spóźniona. I dopiero teraz dowiedziałam się o tych plasterkach 🙂 Z chęcią je kupię i zastosuję (choć myślę, że dziecina i tak będzie czuć strach ze stresu), tylko czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć, jak powinny być przyklejone takie plasterki? W którym dokładnie miejscu ud, ramion? Dodam, że córeczka będzie miała 3 ukłucia (2 w udo, 1 w ramię).

]]>
Autor: Paulina https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/comment-page-1/#comment-142421 Wed, 28 Nov 2018 15:56:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1559#comment-142421 Polecam gotowe do użycia EMLA PLASTER.Sprawdziły się na 100%.Kupiłam na stronie aptek DOZ za 26 zł.

]]>
Autor: Mama Vivianki https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/comment-page-1/#comment-140354 Fri, 08 Jun 2018 11:30:48 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1559#comment-140354 Ka mojej 3-miesięczndj coreczce przykleiłam te plastry na uszka przrd przebiciem. Efekt był super-mała nie wydała ani jęku. Tak jakby w ogóle nie czuła, że przebito jej uszka 🙂

]]>
Autor: Miii https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/comment-page-1/#comment-136918 Mon, 18 Dec 2017 15:09:33 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1559#comment-136918 W odpowiedzi do Kubusiowa mama.

Moja córeczka na początku nie zwracała uwagi na szczepionki, nie płakała, a jak już to tylko troszkę. Dopiero po kilku razach się zaczęło, co raz to był trudniejszy, wtedy i ja to strasznie przeżywałam. Mała już na wejściu czasami zaczyna płakać, albo jak lekarz podchodzi do badania. Pewnie ze stresu, ale sama szczepionka sprawia jej ból, bo się wtedy napina. Wcześniej nic nie wiedziałam na temat tych plastrów, powinni o tym mówić, by każdy miał wiedzę na ten temat, że są takie możliwości, dziecko może by wtedy lepiej to znosiło, a ja razem z dzieckiem 😉

]]>
Autor: Kulfon https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/comment-page-1/#comment-133139 Mon, 30 Jan 2017 10:56:23 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1559#comment-133139 W odpowiedzi do Kubusiowa mama.

To nie wydawaj

]]>
Autor: Nadia https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/comment-page-1/#comment-1686 Mon, 21 Oct 2013 07:39:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1559#comment-1686 http://kefir2010.wordpress.com/2012/08/24/szczepionki-smierci/
Nie powinno sie szczepic dzieci i niemowlat. Wiecej z nich umiera z powodu szczepionki niz choruje na dana chorobe. Oczywiscie przemysl farmaceutyczny skutecznie maskuje przerazajace statystyki! Sama jako niemowle bylam szczepiona (moja mama nie pamieta dokladnie na co) i do tej pory jako dorosla osoba mam ogromne, wystajace, obrzydliwe znamie na ramieniu. Wiadomo kazdy organizm jest inny, jeden zareaguje tak jak moj, u innego skutkiem ubocznym bedzie smierc a u tych odpornych nie bedzie zadnego znaku, natomist dla mnie na logike szczepionki to wymysl farmaceutyczny napedzajacy wysokie zyski.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/comment-page-1/#comment-1472 Mon, 07 Oct 2013 20:43:49 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1559#comment-1472 W odpowiedzi do Ewa.

Plasterki mogą zaoszczędzić dziecku bólu.

]]>
Autor: Ewa https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/comment-page-1/#comment-1471 Mon, 07 Oct 2013 20:35:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1559#comment-1471 Ja też szczepiłam synka bardzo płakał.. Nie wiedziałam o takich plasterkach..

]]>
Autor: Ania - PamietnikMamy.pl https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/comment-page-1/#comment-1392 Thu, 03 Oct 2013 15:18:49 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1559#comment-1392 W odpowiedzi do Ola.

Przy kolejnej wizycie je zdobędę na 100 % 🙂

]]>
Autor: Ola https://pamietnikmamy.pl/2013/09/druga-wizyta-szczepienna-maluszka/comment-page-1/#comment-1386 Thu, 03 Oct 2013 14:22:52 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1559#comment-1386 Znam te plastry. Plastry są bez recepty ( maść na receptę ). Działają ,widać jednak że lekarze ich nie lubią. Jak usłyszałam dziecko zapomni, że bolało … plasterków nie wolno jednak używać przy szczepionkach żywych !!!! Krzyczeć dziecko zawsze krzyczy ale to ze stresu. Moja córka nie szarpnęła przy plasterku za to nóżką. Nawet nie wiedziało kiedy się wkłuto.

]]>