Komentarze do: Co Twoje dziecko potrafi robić po ukończeniu 4 miesiąca? https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/ ... oto moja historia macierzyństwa Sun, 18 Nov 2018 19:13:46 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Mama https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/comment-page-1/#comment-142299 Sun, 18 Nov 2018 19:13:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1928#comment-142299 A moja druga córka umie dokładnie tyle co zostało wymienione. I to mnie trochę uspokaja bo juz jestem bliska płaczu że może opóźniona jest…. a to pierwsza córka byla zwiercona. Pierwsza po ukończeniu 4,5 miesieca czworakowala. Tak, czworakowala.

]]>
Autor: lika93 https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/comment-page-1/#comment-1825 Mon, 28 Oct 2013 20:12:01 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1928#comment-1825 Tak patrzę na Twoją córkę, śliczna mała dziewczynka i aż Ci zazdroszczę takiego skarbu w domku 🙂 Mam nadzieję, że u mnie w przyszłym roku także pojawi się takie maleństwo 🙂

]]>
Autor: marta https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/comment-page-1/#comment-1694 Mon, 21 Oct 2013 11:48:48 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1928#comment-1694 kazde dobrze rozwijajace dziecko robi to co wymienilas wyzej.pozdr.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/comment-page-1/#comment-1693 Mon, 21 Oct 2013 09:18:36 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1928#comment-1693 W odpowiedzi do Pola’s Mum.

To bardzo się ciesze 🙂 Pozdrawiam was również 🙂

]]>
Autor: Pola's Mum https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/comment-page-1/#comment-1687 Mon, 21 Oct 2013 07:46:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1928#comment-1687 Moja córeczka 06.10 skończyła 4 miesiące i jakbym czytała opis swojego dziecka 🙂 tylko do tego wszystkiego mamy jeszcze meeega ślinienie się … Pozdrawiamy!

]]>
Autor: mama snikersika https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/comment-page-1/#comment-1679 Sun, 20 Oct 2013 16:49:28 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1928#comment-1679 mój synek na czwarty miesiąc bawił się na leżance i uderzał w zwisające zabawki śmiejąc się przy tym bardzo słodko:)

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/comment-page-1/#comment-1613 Thu, 17 Oct 2013 21:38:47 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1928#comment-1613 W odpowiedzi do Ania.

Ach te Natalki 🙂 rezolutne dziewczynki są 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/comment-page-1/#comment-1612 Thu, 17 Oct 2013 21:32:16 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1928#comment-1612 W odpowiedzi do Ewcia.

Hej Ewcia, niesamowite jak szybko maluszki robią postępy :). Każdy dzień przynosi mi nowe doświadczenia i z uśmiechem na twarzy przyjmuje każde z nich. Pozdrawiam 🙂

]]>
Autor: Ewcia https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/comment-page-1/#comment-1610 Thu, 17 Oct 2013 20:08:36 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1928#comment-1610 Witam:) Mój Pawełek 25.10 skończy 3 miesiące od 2 miesiąca juz gaworzy a odokoło miesiąca opiera sie na rączkach i obraca główkę w każdą stronę smieje sie tez juz dosyc dlugo tyle ze bez glosu teraz czasem zdarzy mu sie jakis glos wydobyc a co do dzwigania sie to przy kazdej okazji kiedy ktos mu da raczke to zlapie bardzo mocno i sie podnosi i siada ale sadze ze to jeszcze za wczesnie wiec staramy sie nie pomagac mu w tym czasem probuje odrazu wstac ale jeszcze jest za slaby 🙂 aco do ubierania to horror z wkladaniem czapeczki ale wystarczy przytulic i jest ok a na dworze prawie caly czas spi tylko jak glodny badz spragniony to sie budzi:) A Natalka przesliczna 🙂 pozdrawiam

]]>
Autor: Ania https://pamietnikmamy.pl/2013/10/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-czwartego-miesiaca/comment-page-1/#comment-1604 Thu, 17 Oct 2013 09:30:16 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1928#comment-1604 Moja Natalka 28.10 skończy 4 miesiące. Gaworzyła już od dawna ale od tygodnia po prostu buzia jej się nie zamyka i cały czas nas zagaduje 🙂 W głos najchętniej się śmieje podczas zabawy z dziadkiem 🙂 Jest radosna i wesoła i podczas leżenia na brzuszku czasem przewróci się na plecki, a na pleckach leżąc zapiera stópki i też najchętniej by już wstała 🙂 pozdrawiam

]]>