Komentarze do: Przepis na rogaliki „Babuni” https://pamietnikmamy.pl/2013/10/przepis-na-rogaliki-babuni/ ... oto moja historia macierzyństwa Sun, 22 Dec 2013 23:28:51 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/10/przepis-na-rogaliki-babuni/comment-page-1/#comment-3728 Sun, 22 Dec 2013 23:28:51 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1899#comment-3728 W odpowiedzi do emiś.

Bardzo się cieszę, że wypróbowałaś przepis :).

]]>
Autor: emiś https://pamietnikmamy.pl/2013/10/przepis-na-rogaliki-babuni/comment-page-1/#comment-3719 Sun, 22 Dec 2013 19:41:43 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1899#comment-3719 Przepis pyszny. Zrobiłam na Święta ale idą tak szybko że niewiele zostanie. Jedynie dodam że ja na początku dałam 0,5 kg mąki ale do ciasta w trakcie robienia, walkowania itd złuzylam cały kilkogram. Marmolady z róży miałam niewiele więc do połowy zamiast marmolady dałam konfiturę z wiśni. Jest rzadsza niż marmolada ale gdybym miała oceniać to właśnie te z konfiturą wyszły lepsze. Dziękuję za przepis, napewno zagości w naszej rodzinie na bardzo długo. Duży plus za dokladny opis i zdjęcia z przygotowania, to zdjecia sprawiły że postanowilam wypróbować…. Przepyszne!

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/10/przepis-na-rogaliki-babuni/comment-page-1/#comment-1552 Sun, 13 Oct 2013 09:54:15 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1899#comment-1552 W odpowiedzi do Maniamamowania.

Polecam :), przepis z tradycją 🙂

]]>
Autor: Maniamamowania https://pamietnikmamy.pl/2013/10/przepis-na-rogaliki-babuni/comment-page-1/#comment-1550 Sun, 13 Oct 2013 09:03:45 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1899#comment-1550 O jak pysznie dzisiaj u Ciebie. Muszę wypróbować Twój przepis, bo rogaliki wyglądają bardzo apetycznie.

]]>