Komentarze do: Testuję cebuszkę – poduszkę do karmienia i nie tylko… https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/ ... oto moja historia macierzyństwa Sat, 30 Jul 2016 00:36:28 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: asdf https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/comment-page-1/#comment-131211 Sat, 30 Jul 2016 00:36:28 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1946#comment-131211 trzeba pamiętać, że mikroperła jest niebezpieczna dla dziecka jeżeli się wysypie. Może się dostać do dróg oddechowych.

]]>
Autor: Kinga https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/comment-page-1/#comment-113835 Tue, 30 Jun 2015 18:29:15 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1946#comment-113835 Sklep juz nie działa. Poszukam innej poduszki 🙂

]]>
Autor: reniko https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/comment-page-1/#comment-10348 Mon, 07 Apr 2014 10:31:23 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1946#comment-10348 a jaką Panie polecacie cebuszkę z weluru czy z jerseju?

]]>
Autor: Klaudia_N https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/comment-page-1/#comment-2491 Mon, 25 Nov 2013 09:30:59 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1946#comment-2491 Poduszkę kupiłam z polecenia. Jestem z niej bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie bez niej ani jednej nocy. Gdy zostawiłam ją u swojej mamy mieszkającej 130 km ode mnie byłam zrozpaczona. Narzeczony próbował zastąpić mi ją kołdrą zwiniętą w rulon, ale niestety nie było co porównywać. Spanie sprawiało mi wielką trudność, na szczęście po tygodniu odzyskałam swoją poduszkę i pilnuję ją przy każdym wyjeździe jak oka w głowie.

]]>
Autor: Opinie | Cebuszka.pl https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/comment-page-1/#comment-2358 Tue, 19 Nov 2013 11:40:33 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1946#comment-2358 […] Recenzja Cebuszki na blogu pamietnikmamy.pl […]

]]>
Autor: KasiaK https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/comment-page-1/#comment-2131 Wed, 13 Nov 2013 19:38:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1946#comment-2131 Dostałam poduszkę w prezencie. U mnie się nie sprawdziła wcale. Strasznie mi było niewygodnie, nie mam pojęcia jak karmicie na tych poduszkach.
W zasadzie jedyne do czego się przydała, to teraz tata używa jej sobie podczas oglądania tv

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/comment-page-1/#comment-1691 Mon, 21 Oct 2013 09:16:20 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1946#comment-1691 W odpowiedzi do Mrudka.

Dziękuję, że się odezwałaś bo opinia ciężarnej była tutaj bardzo potrzebna 🙂

]]>
Autor: Mrudka https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/comment-page-1/#comment-1690 Mon, 21 Oct 2013 08:00:09 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1946#comment-1690 Ja z polecenia znajomych kupiłam sobie właśnie Cebuszkę z wypełnieniem z mikroperły styropianowej. Jestem w 29 tygodniu, użytkuję ją od około 3 miesięcy. Spie tylko z nią, dzięki swojemu wypełnieniu można ją łatwo uformować pod brzuch. Ale jest też bardzo wygodna przy pozycji półleżącej, gdyż można ja ułożyć pod odcinek lędźwiowy. Sprawdziła się również podczas podróży na Chorwacji, bo siedząc na tylnym siedzeniu układałam ją pod plecy, i plecy nie wisiały mi w powietrzu.
Także z całym sercem polecam, podczas ciąży jest to naprawdę bardzo trafny zakup nawet już w pierwszym miesiącach.

]]>
Autor: Emma https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/comment-page-1/#comment-1684 Mon, 21 Oct 2013 06:54:03 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1946#comment-1684 U mnie taka poduszka sprawdziła się w czasie ciąży tylko. Odciążała mi kręgosłup i wygodniej się spało. Potem do karmienia niestety u mnie klapa 🙁
Za to teraz synek uwielbia się do niej tulić! Teraz to jedna z ulubionych jego „zabawek” 😉

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/10/testuje-poduszke-do-karmienia/comment-page-1/#comment-1681 Sun, 20 Oct 2013 22:57:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1946#comment-1681 W odpowiedzi do Młoda mama.

Prezent trafiony w 10-siątkę 🙂

]]>