Komentarze do: Dziś zabieram Cię do New York City https://pamietnikmamy.pl/2013/10/wakacje-w-nyc/ ... oto moja historia macierzyństwa Sat, 28 Feb 2015 00:24:28 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/10/wakacje-w-nyc/comment-page-1/#comment-1888 Sat, 02 Nov 2013 00:35:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1883#comment-1888 W odpowiedzi do Moniaaa.

Warto zbierać kasiorę na taki wyjazd:). W lipcu w NY było 27C. Z NY do Tampy na Florydzie lecieliśmy liniami Delta. Koszt w obie strony to wtedy płaciliśmy 172 dolary od osoby. Aż mi się buzia śmieje jak wracam wspomnieniami do tych wakacji.Warto też przed wyjazdem przeczytać sobie książkę, pt Wrony w Ameryce, na moim blogu znajdziesz jej recenzję, którą napisałam oto link http://pamietnikmamy.pl/2013/03/wrony-w-ameryce-marcin-wrona/

]]>
Autor: Moniaaa https://pamietnikmamy.pl/2013/10/wakacje-w-nyc/comment-page-1/#comment-1886 Fri, 01 Nov 2013 22:55:24 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1883#comment-1886 Zazdroszczę strasznie!!! Mnie marzy się taki wypad do USA niestety nadal zbieramy z mężem kasiorkę 🙁

Narobiłaś mi smaka 🙂 Mam kilka pytań jeśli pozwolisz

Aniu jak z temperaturą w lipcu w NY ? Jakimi liniami leciałaś z NY na Florydę – podaj cenę jeśli pamiętasz

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/10/wakacje-w-nyc/comment-page-1/#comment-1885 Fri, 01 Nov 2013 22:27:51 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1883#comment-1885 W odpowiedzi do Eliza Eliza 81.

W takim razie bardzo się cieszę. Masz rację, ten wpis to zdecydowanie taka odskocznia od pieluch :). Sentymentalny powrót do pięknych chwil 🙂 Disney World Orlando to raj zarówno dla dzieciaczków jak i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie:). Wspaniałe miejsce. Zdjęcia z tego cudownego miejsca wkrótce na blogu :). Warto tam pojechać :).

]]>
Autor: Eliza Eliza 81 https://pamietnikmamy.pl/2013/10/wakacje-w-nyc/comment-page-1/#comment-1882 Fri, 01 Nov 2013 21:53:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1883#comment-1882 Ani świetny wpis odskocznia od pieluch:) My wybieramy się właśnie do Orlando na Florydzie do świata Disney-ja. Z niecierpliwością czekam na kolejną foto relacje z USA

Oby więcej takich fotorelacji u Ciebie na blogu!

Pozdrawiam

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/10/wakacje-w-nyc/comment-page-1/#comment-1862 Wed, 30 Oct 2013 23:57:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1883#comment-1862 W odpowiedzi do Paulina.

Najlepiej miesiąc 🙂

]]>
Autor: Paulina https://pamietnikmamy.pl/2013/10/wakacje-w-nyc/comment-page-1/#comment-1852 Wed, 30 Oct 2013 19:25:15 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=1883#comment-1852 Moje marzenie :):) Chociaż na tydzień 😛 Choć to pewnie i tak za mało :P:P ZAZDRASZCZAM :P:P

]]>