Komentarze do: Relacja z Blog Forum Gdańsk 2013 (Jestę blogerę) https://pamietnikmamy.pl/2013/11/relacja-z-blog-forum-gdansk-jestem-bloge/ ... oto moja historia macierzyństwa Wed, 20 Nov 2013 18:38:04 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: szafeczka https://pamietnikmamy.pl/2013/11/relacja-z-blog-forum-gdansk-jestem-bloge/comment-page-1/#comment-2404 Wed, 20 Nov 2013 18:38:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2276#comment-2404 Ciebie też było miło poznać :*

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/11/relacja-z-blog-forum-gdansk-jestem-bloge/comment-page-1/#comment-2403 Wed, 20 Nov 2013 18:04:30 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2276#comment-2403 W odpowiedzi do mamolka.

Jasne, super byłoby się spotkać 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/11/relacja-z-blog-forum-gdansk-jestem-bloge/comment-page-1/#comment-2402 Wed, 20 Nov 2013 18:03:22 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2276#comment-2402 W odpowiedzi do Ania.

O rany, to by się zgadzało, zatrzymaliśmy się tam w hotelu 🙂 Za rok pewnie będzie kolejne spotkanie 🙂 to możemy się spotkać na kawce. Piękny jest ten wasz Gdańsk 🙂 Pozdrawiam Cie serdecznie 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/11/relacja-z-blog-forum-gdansk-jestem-bloge/comment-page-1/#comment-2401 Wed, 20 Nov 2013 17:58:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2276#comment-2401 W odpowiedzi do Karina.

Hej to bardzo żałuję :(, że mnie nie zaczepiłaś 🙂 A zimno było to fakt 🙂 (tego się nie spodziewałam) daj znać następnym razem 🙂 Pozdrawiam 🙂

]]>
Autor: Karina https://pamietnikmamy.pl/2013/11/relacja-z-blog-forum-gdansk-jestem-bloge/comment-page-1/#comment-2397 Wed, 20 Nov 2013 16:39:20 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2276#comment-2397 Aniu miło było Cię zobaczyć na żywo! Choć nie udało mi się Ciebie zagadnąć 🙁

Może następnym razem!

Pozdrawiam Karina z mamusiaaabloguje

@Mamolka faktycznie było mega zimnoooo ja siedziałam w kurtce! Ale za to było pyszne jedzenie! Nie łam sie bloguj a za rok sie spotkamy

]]>
Autor: Ania https://pamietnikmamy.pl/2013/11/relacja-z-blog-forum-gdansk-jestem-bloge/comment-page-1/#comment-2396 Wed, 20 Nov 2013 16:35:44 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2276#comment-2396 Jestem Twoją wierną czytelniczką i widziałam Cię właśnie w Gdańsku w sobotę na wprost PKP, ale wstydziłam się podejść 🙁 a teraz żauje grrrrrr

Nawet nie wiedziałam że Blogosfera miała wtedy swoją coroczną imprezę!

Czy jeszcze kiedyś odwiedzisz Gdańsk? Jeśli tak zapraszam na kawusię!

]]>
Autor: mamolka https://pamietnikmamy.pl/2013/11/relacja-z-blog-forum-gdansk-jestem-bloge/comment-page-1/#comment-2391 Wed, 20 Nov 2013 11:47:03 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2276#comment-2391 Zazdrościm ;))) Choć podobno było zimno i wietrznie. Pooglądam sobie, tak jak zeszłoroczną, w domku na yt. A jak już będę duża to też pojadę, a co! 🙂

]]>