Komentarze do: Nasza pierwsza Wigilia z Natalią (foto) https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/ ... oto moja historia macierzyństwa Thu, 09 Jan 2014 08:23:04 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: j_na https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/comment-page-1/#comment-4885 Thu, 09 Jan 2014 08:23:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2672#comment-4885 obserwuje i zapraszam do nas]]> blog rewelacyjny!
będę tu zaglądała, szacun !!!! ♥

obserwuje i zapraszam do nas

]]>
Autor: melly https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/comment-page-1/#comment-4272 Fri, 03 Jan 2014 13:32:00 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2672#comment-4272 Z uśmiechem patrzę na Twoje zdjęcia 🙂 termin mam na maj więc w następne święta nasz bąbelek będzie mniej więcej taki jak Natalia:) To na pewno mega radość dla całej rodziny! Wcinasz makowca a obok taka mała klucha siedzi i się cieszy heheh

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/comment-page-1/#comment-4229 Thu, 02 Jan 2014 20:36:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2672#comment-4229 W odpowiedzi do Mama Julka.

Dzięki za miłe słowa 🙂 U moich rodziców Natalka ściągała cukierki z choinki i brała do buźki 🙂

]]>
Autor: Ania skrzydlate-rogate https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/comment-page-1/#comment-4167 Wed, 01 Jan 2014 21:35:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2672#comment-4167 Witam

A nasze święta minęły bardzo spokojnie jak na 2 dzieci:)

pozdrawiam

]]>
Autor: Budująca Mama https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/comment-page-1/#comment-4043 Tue, 31 Dec 2013 12:39:31 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2672#comment-4043 u nas spokojnie, my staramy się podporządkowywać świat do Zosi i udało się, było świetnie. Zosia grzecznie zjadła swoje danie i była zadowolona z prezentów. http://budujacamama.blogspot.com/2013/12/swieta-swieta.html yo nasza relacja. Pozdrawiamy :*

]]>
Autor: Mama Julka https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/comment-page-1/#comment-4022 Mon, 30 Dec 2013 23:47:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2672#comment-4022 To były nasze drugie Święta z synkiem. Niestety, spędziliśmy je tylko we troje, gdyż mieszkamy zagranicą i nie mieliśmy możliwości świętować w większym rodzinnym gronie. Jednak i tak Święta z dzidziusiem to niezwykle spędzony czas. Julkowi też bardzo podobały się bombki 😛 na tyle, że chciał je zjeść 😀
Natalka wygląda przepięknie w tej Mikołajkowej kreacji 🙂

]]>
Autor: Iza https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/comment-page-1/#comment-4020 Mon, 30 Dec 2013 23:11:08 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2672#comment-4020 My również w tym roku spędzaliśmy pierwsze święta z naszą Lencią. Oczywiście Lenuszka dostała najwięcej prezentów ale opłatek jej nie bardzo smakował 🙂 Przetrwała 2 Wigilie i na każdej z chęcią uczestniczyła, szczególnie siedząc przy stole i zajadając kartofelki które na prawdę lubi + podjadała również rybki która była smażona ale tylko troszkę żeby jej nie bolał brzuszek. 🙂 Te święta były cuuudowne. Widząc radość na twarzy mojego Aniołeczka nawet nic mnie nie martwiło. Życzyłam tylko mojej Ślicznotce zdrówka i żeby rosła nam zdrowo:) Tobie też życzymy Aniu wszystkiego dobrego na Nowy Rok żeby Natalia rosła zdrowo i zawsze była taka śliczna i uśmiechnięta.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/comment-page-1/#comment-4018 Mon, 30 Dec 2013 22:57:11 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2672#comment-4018 W odpowiedzi do jamonika28-mama Feliksa.

Dzięki 🙂 Bardzo się cieszę z waszego szczęścia 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/comment-page-1/#comment-4012 Mon, 30 Dec 2013 20:48:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2672#comment-4012 W odpowiedzi do kasia..

Racja, córeczka jest najważniejsza, trzeba się cieszyć i radować!

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2013/12/nasza-pierwsza-wigilia-z-natalia-foto/comment-page-1/#comment-4011 Mon, 30 Dec 2013 20:47:14 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2672#comment-4011 W odpowiedzi do Ania.

Magiczna była u was Wigilia :). Natalka będzie próbować wigilijnych potraw w przyszłym roku :).

]]>