Komentarze do: Hotel przyjazny dzieciom – relacja z pobytu w Hotelu Bukovina (Terma&Spa) https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/ ... oto moja historia macierzyństwa Sun, 18 Jan 2015 18:27:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/comment-page-1/#comment-5999 Sun, 19 Jan 2014 22:26:18 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2777#comment-5999 W odpowiedzi do Mia.

🙂

]]>
Autor: Mia https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/comment-page-1/#comment-5994 Sun, 19 Jan 2014 21:53:03 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2777#comment-5994 ładnie wyglądasz Aniu. Mina Natalki na ostatnim zdjęciu wymiata 🙂

]]>
Autor: mamolka https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/comment-page-1/#comment-5796 Fri, 17 Jan 2014 11:26:47 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2777#comment-5796 Aleź Wy macie zawsze ładne zdjęcia! 🙂 Zazdroszczę wypadu – chciało by mi się gdzieś wyrwać… ehhh 😉

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/comment-page-1/#comment-5625 Wed, 15 Jan 2014 23:27:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2777#comment-5625 W odpowiedzi do Karolina.

Dzięki 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/comment-page-1/#comment-5460 Tue, 14 Jan 2014 19:27:55 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2777#comment-5460 W odpowiedzi do Mamusia Martusi.

Na temat term napisze jeszcze w poście.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/comment-page-1/#comment-5459 Tue, 14 Jan 2014 19:20:34 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2777#comment-5459 W odpowiedzi do mamaHuberta.

Dostałam pstryczek w nos, muszę się poprawić 🙂

]]>
Autor: Karolina https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/comment-page-1/#comment-5458 Tue, 14 Jan 2014 19:20:23 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2777#comment-5458 Uwielbiam Was, obie jesteście boskie:)A blog jest cudny:)Posodzenia w dalszym opoznawaniu świata:)

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/comment-page-1/#comment-5457 Tue, 14 Jan 2014 19:19:59 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2777#comment-5457 W odpowiedzi do magda.

Super. Dokładnie opisze co zabrałam na basen :), także czekajcie na mój wpis 🙂

]]>
Autor: Mamusia Martusi https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/comment-page-1/#comment-5413 Tue, 14 Jan 2014 14:11:35 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2777#comment-5413 Widziałam oferte z tego hotelu , ceny maja straszne ale te baseny termalne kuszą.Musze poszukać noclegów blisko tego kompleksu.

]]>
Autor: mamaHuberta https://pamietnikmamy.pl/2014/01/hotel-przyjazny-dzieciom-relacja-z-pobytu-w-hotelu-bukovina/comment-page-1/#comment-5407 Tue, 14 Jan 2014 13:20:30 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2777#comment-5407 Z niecierpliwością czekam na każdy nowy post na Pani blogu. Bardzo żałuje, że jest ich tak mało. Czekamy na relacje z basenu ;

]]>