Komentarze do: W czym podawać niemowlakowi soczki? https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/ ... oto moja historia macierzyństwa Sun, 20 Mar 2016 14:34:21 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: virtusek https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/comment-page-1/#comment-126435 Sun, 20 Mar 2016 14:34:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2866#comment-126435 W odpowiedzi do Mamuśka.

Proszę koniecznie obierać jabłka , o ile nie są z własnej uprawy!!! Moja siostra pracuje w inspekcji ochrony środowiska i łapią się tam za głowy jak widzą, że nie obiera jabłek, bo tyle na nich chemii!!!! Z warzyw najwięcej konserwantów jest w papryce!

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/comment-page-1/#comment-11162 Fri, 18 Apr 2014 20:10:08 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2866#comment-11162 W odpowiedzi do Magdalena Mitas.

To kubek Tommee-tippee. Kubek jest o pojemności 150 ml, dla maluszków od 6 miesiąca życia, ustnik jest miękki. Niestety nie testowałam innych kubków i nie mam porównania, żeby Ci doradzić czy ten jest odpowiedni. Natalka zaczęła mi już pić z moją pomocą z kubka zwykłego (ma teraz 10 mc).

]]>
Autor: Magdalena Mitas https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/comment-page-1/#comment-11120 Fri, 18 Apr 2014 08:48:47 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2866#comment-11120 A z jakies firmy jest kubeczek? Bo wlasnie takiego szukam. Gabarytowo mi sie podoba.
Ile mm? I czy ma miekki ustnik czy twardy?

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/comment-page-1/#comment-7926 Fri, 21 Feb 2014 12:50:59 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2866#comment-7926 W odpowiedzi do agata.

Nie, jeszcze nie.

]]>
Autor: agata https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/comment-page-1/#comment-7925 Fri, 21 Feb 2014 12:45:33 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2866#comment-7925 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

A próbowałyście doidy cup?

]]>
Autor: Mama Amelki https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/comment-page-1/#comment-7181 Wed, 05 Feb 2014 16:14:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2866#comment-7181 My również boimy się kubków niekapków. Dużo się naczytałam na ich temat niepochlebnych opinii. Amelia pije z butelki termo – super sprawa polecam – utzrymuje ciepło (pacificbaby) a czasem picie podaje jej łyżeczką po prostu z kubeczka. Ale wiadomo, że z głową i umiarem można wszystko stosować.

]]>
Autor: mamolka https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/comment-page-1/#comment-6681 Wed, 29 Jan 2014 20:55:12 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2866#comment-6681 Moje dzieci nie piły i nie piją soków z marchwi – po prostu nie lubią. Piją wodę. Rzadziej – herbatę owocową niesłodzoną lub np. kompocik z jabłek też bez cukru. A jeśli chodzi o sprzęt to z kubka. Zwykłego.
Najpierw porcje były maleńkie, później już zupełnie normalne. Nie było żadnego problemu. a spacer zabieraliśmy początkowo niekapek lub butelkę z dziubkiem, potem zwykłą plastikową butelkę.

]]>
Autor: Maniamamowania https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/comment-page-1/#comment-6586 Mon, 27 Jan 2014 21:02:16 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2866#comment-6586 Kiedy mój Staś był w wieku Twoje córeczki, też pił z niekapka. (Chyba nawet mieliśmy tej samej firmy co Twój) Jednak soczków nie tolerował zupełnie. Najchętniej pił przegotowaną wodę. Ale to już kwestia gustu 🙂

]]>
Autor: Mama Kacperka https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/comment-page-1/#comment-6546 Sun, 26 Jan 2014 20:15:40 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2866#comment-6546 Polecam ten kubek jako następny http://allegro.pl/kubek-niekapek-avent-260-ml-samodzielne-picie-360-i3883026056.html Co prawda są od 12m ale mój syn ma nie całe 8 i świetnie sobie z nim radzi,a niekapka z dziubkiem nie tolerowal

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/comment-page-1/#comment-6531 Sun, 26 Jan 2014 13:19:23 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=2866#comment-6531 W odpowiedzi do Noelle.

Ja czytałam, że kubeczki z dzióbkiem nie są zalecane bo źle wpływają na rozwój mowy ale uważam, że wszystko z umiarem. Dla mnie to pewien etap przed nauką picia z kubeczka zwykłego.

]]>