Komentarze do: Co Twoje dziecko potrafi robić po ukończeniu 7 miesiąca życia? https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/ ... oto moja historia macierzyństwa Fri, 01 Jul 2016 18:27:04 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: anka https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/comment-page-1/#comment-130367 Fri, 01 Jul 2016 18:27:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3024#comment-130367 Wojtuś ma niecałe 7 miesięcy. Pelza do przodu odkąd skończył 5 miesięcy. Wola dada I Tata

]]>
Autor: ewelina https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/comment-page-1/#comment-8327 Mon, 03 Mar 2014 13:31:12 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3024#comment-8327 Lenka ma 7miesięcy potrafi raczkować nauczyłą się miesiąc temu, ma dwa ząbki na dole teraz idą górne, wstaje gdy się chwyci stołu ah nie nadążam za nią 🙂 codziennie umie coś nowego! Lekarz nawet nam powiedział,że niesamowicie szybko się rozwija ale to ponoć ma po dziadku 🙂 pozdrawiamy!!

]]>
Autor: Sylwia https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/comment-page-1/#comment-8143 Tue, 25 Feb 2014 09:26:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3024#comment-8143 W odpowiedzi do asia.

Mój ma skończone 9 miesięcy i też nie ma ząbków, nie przewraca się na brzuszek z plecków, choć na boki tak. Siedzi sam, choć nadal uwazam by nie upadł, ponieważ lubi sięgać po zabawki a nie używa raczek do amortyzacji. Pada jak długi. Nie pełza,nie raczkuje, trochę się martwię, ale pediatra stw jakiś czas temu, ze kazde dziecko jest inne….Zobaczymy

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/comment-page-1/#comment-7503 Wed, 12 Feb 2014 20:04:57 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3024#comment-7503 W odpowiedzi do magda.

Tak 🙂 już dziewczyny mnie pytały 🙂

]]>
Autor: magda https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/comment-page-1/#comment-7500 Wed, 12 Feb 2014 19:49:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3024#comment-7500 W odpowiedzi do magda.

Już wiem! Nie doczytałam komentarzy, przepraszam 😉

]]>
Autor: magda https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/comment-page-1/#comment-7499 Wed, 12 Feb 2014 19:48:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3024#comment-7499 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

A co to za mata? 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/comment-page-1/#comment-7406 Mon, 10 Feb 2014 15:22:41 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3024#comment-7406 W odpowiedzi do agnieszka.

Ja zainwestowałam 🙂 nikogo nie namawiam.U nas się sprawdza 🙂

]]>
Autor: agnieszka https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/comment-page-1/#comment-7405 Mon, 10 Feb 2014 15:14:35 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3024#comment-7405 Mata może i fajna ale cena kosmiczna:)

]]>
Autor: Mama Amelki https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/comment-page-1/#comment-7376 Sun, 09 Feb 2014 21:55:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3024#comment-7376 mamy córeczki w tym samym wieku:) Prawda – każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Amelka sama siedzi i stoi sama z podparciem. Ale też późno zaczęła swoje aktywności bo na początku była leniuszkiem:)

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/02/co-twoje-dziecko-potrafi-robic-po-ukonczeniu-7-miesiaca-zycia/comment-page-1/#comment-7375 Sun, 09 Feb 2014 21:54:49 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3024#comment-7375 W odpowiedzi do justi.

Mata jest rewelacyjna, Natalka na niej ćwiczy mięśnie, obraca się a ja mam pewność, że nie obije sobie główki jak się obróci. Dla mnie też jet wygoda, bo umie się sama zabawić na tej macie zabaweczkami. Zawsze rano po przebudzenie kładę ją na matę, ona się bawi a ja przygotowuje śniadanie. Zastanawiam się nad napisaniem postu na temat tej maty.

]]>