Komentarze do: Sukienka mamy na uroczystość Chrztu Natalii https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/ ... oto moja historia macierzyństwa Fri, 02 Jan 2015 22:23:54 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: kawaleczeknieba https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/comment-page-1/#comment-20637 Mon, 26 May 2014 12:54:03 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3408#comment-20637 Ślicznie wyglądacie 🙂

]]>
Autor: Kasia https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/comment-page-1/#comment-12660 Mon, 28 Apr 2014 15:18:52 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3408#comment-12660 Ja miałam cukrzycę ciążowa i jedynym jej plusem jest to, że po narodzinach córeczki waze 2 kg mniej niż przed ciążą. Więc bez problemu wybiorę na chrzest jedną z sukienek zmojej szafy.

]]>
Autor: dusia699 https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/comment-page-1/#comment-9911 Sat, 29 Mar 2014 21:32:48 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3408#comment-9911 Chrzest Aleksa dopiero przed nami, bo odbędzie się w święta wielkanocne. Aleks będzie miał skończone 7 m i też się boje czy tyle wytrzyma w Kościele (jutro to sprawdzimy). Chciałam go ochrzcić jak miał 3 m, ale „czekaliśmy” na chrzestną, która była wtedy w 8 m ciąży i już ledwo chodziła – więc same rozumiecie. Co do sukienki to kupiłam sobie złotą w granatowy wzór taką prostą, a jednocześnie bardzo elegancką. Mam pytanie do Pań które również mają synków – jak ubrałyście maluszka na tę okazję?
A wy dziewczyny wyglądałyście pięknie.

]]>
Autor: Agatt https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/comment-page-1/#comment-8949 Sat, 15 Mar 2014 18:40:36 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3408#comment-8949 Chrzciliśmy Zuzię kiedy miała 5,5miesiąca. Weszłam w sukienkę, którą kupiłam „na oko” przez internet jeszcze w czasie ciąży 😉 noszę rozmiar S, w ciąży przytyłam 18kg jednak w pierwszym miesiącu po porodzie, podczas karmienia piersią strasznie i szybko schudłam. Sukienka była też śnieżnobiała, ołówkowa na szerokich ramiączkach, przed kolano z wszytym prostym naszyjnikiem.

]]>
Autor: DayByDayMum https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/comment-page-1/#comment-8804 Thu, 13 Mar 2014 19:22:20 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3408#comment-8804 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

A dodatkowo jaka pamiątka dla malucha…ja mam mało zdjęć z dzieciństwa…

]]>
Autor: DayByDayMum https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/comment-page-1/#comment-8803 Thu, 13 Mar 2014 19:21:16 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3408#comment-8803 Super zdjęcia…i pogoda sie chyba tez udała…za miesiąc sie swiecimy…i jak na razie brak sukienki i dla mamy i dla młodej :/

]]>
Autor: Mama Agnieszka https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/comment-page-1/#comment-8555 Sat, 08 Mar 2014 11:42:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3408#comment-8555 Strasznie ciężko było znaleźć coś ładnego i zakrywającego brzuszek aż w końcu poszłam do krawcowej i uszyła mi pani sukeinkę w kształcie litery A. W sumie do dziś zdarza mi się ją założyć mimo, że brzuszek już dawno się zgubił 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/comment-page-1/#comment-8472 Thu, 06 Mar 2014 15:00:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3408#comment-8472 W odpowiedzi do Justyna.

Hej Justyna zgadzam się z Tobą w 100%, ja często wracam do tych zdjęć i muszę się przyznać, że jest to wspaniała pamiątka.

]]>
Autor: Justyna https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/comment-page-1/#comment-8471 Thu, 06 Mar 2014 14:06:39 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3408#comment-8471 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

U nas też był fotograf w czasie chrzcin i potem sesja niemowlęca w studio, to najlepsza pamiątka na całe życie 🙂

]]>
Autor: Malwina https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jaka-sukienka-dla-mamy-na-uroczystosc-chrztu-sw-dziecka/comment-page-1/#comment-8465 Thu, 06 Mar 2014 10:57:28 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3408#comment-8465 W odpowiedzi do Malwina.

Oliwia skończyła 5 miesięcy. Obudziła się tylko jak ksiądz polał jej główkę wodą i spała smacznie dalej.. Obudziła się jak już mieliśmy jechać do domu 😉

]]>