Komentarze do: Jakie krzesełko do karmienia wybrać? https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/ ... oto moja historia macierzyństwa Wed, 13 Sep 2017 13:29:58 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Nela https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/comment-page-1/#comment-135149 Wed, 13 Sep 2017 13:29:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3370#comment-135149 Nie znam tego modelu krzesełka Fisher Price, ale wydaje się wygodne. Za to korzystamy z Ikea Antilop i tak jak napisałaś na jego duży plus jest cena i wygoda użytkowania. Moja córka jeszcze nie chodzi, więc ucieczek nie zaliczyła, ale nie wiem jak to będzie za chwilę?! Już teraz próbuje w nim wstawać. Zapraszam na moją recenzję krzesełek do karmienia http://babskasprawa.pl/wozki-i-inne-gadzety/krzeselko-do-karmienia/, Ikea i Fisher Price też się w niej znalazły. Pozdrawiam.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/comment-page-1/#comment-132493 Thu, 01 Dec 2016 00:31:13 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3370#comment-132493 W odpowiedzi do Aga.

Tak. to ten model: FISHER PRICE EASY CLEAN LUV U ZOO V9144

]]>
Autor: Aga https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/comment-page-1/#comment-132474 Wed, 30 Nov 2016 16:52:59 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3370#comment-132474 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Czy może Pani dokładnie powiedzieć jak się krzesełko nazywa ?

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/comment-page-1/#comment-125074 Fri, 12 Feb 2016 21:28:13 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3370#comment-125074 W odpowiedzi do Ania.

Ja kupowałam na allegro. Bardzo polecam jest świetne.

]]>
Autor: Ania https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/comment-page-1/#comment-125073 Fri, 12 Feb 2016 21:22:14 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3370#comment-125073 Pani Anno gdzie można kupić krzesełko które Pani posiada? nie mogę go nigdzie znaleźć

]]>
Autor: Donia https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/comment-page-1/#comment-119068 Tue, 20 Oct 2015 19:20:41 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3370#comment-119068 My zakupiliśmy krzesełko Nemi. Moja córcia lubi w nim siedzieć. Jest to jedno z tańszych, prostych krzesełek i jestem z niego zadowolona.

]]>
Autor: Anna Poznań https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/comment-page-1/#comment-116728 Tue, 08 Sep 2015 19:43:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3370#comment-116728 A co myślicie o krzesełkach 2w1 taki jak to: http://www.zabawkismyka.pl/Krzeselko-do-karmienia-z-regulacja-oparcia-Baby-Design-Candy-01,p,2912 bo trochę kosztuje a nie chcey kupować byle czego. Bo jednak jak coś służy do wszytkiego to jest do niczego a jak w wypadku takiego stolika i krzesełka do karmienia w jednym? Czy któraś z mam ma takie?

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/comment-page-1/#comment-114365 Sun, 12 Jul 2015 21:01:08 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3370#comment-114365 W odpowiedzi do aga.

Na tych zdjęciach w tych postach Natalka miała 6 miesięcy. Linki poniżej:

http://pamietnikmamy.pl/2014/01/w-czym-podawac-niemowlakowi-soczki/

http://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/

]]>
Autor: aga https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/comment-page-1/#comment-114354 Sun, 12 Jul 2015 13:08:22 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3370#comment-114354 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Witam,
od dłuższego czasu poszukuję także krzesełka do karmienia. I zastanawiam się nad tym krzesełkiem. Mam takie pytanie odnośnie niego: czy tacka u takiego malucha jak zaczyna siedzieć (tak +/- 6 miesięcy) jest „pod pachami” czy tak normalnie jak my siedzimy przy stole mniej więcej na wysokości pasa? pozdrawiam, aga.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/jakie-krzeselko-do-karmienia-wybrac/comment-page-1/#comment-114289 Fri, 10 Jul 2015 14:24:15 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3370#comment-114289 W odpowiedzi do Paulina.

Hej Paulina. Odpowiedzi na Twoje pytania: Czy tacka nie jest za daleko od dziecka gdy zaczyna samodzielnie jesc? (nie jest daleko od dziecka, jest w porządku i ja zadnego uniedogodnienia nie zauważyłam) Czytam teraz duzo opini na temat wielu krzesełek i jest to duzy minus wielu z nich. Czy można regulowac oddalenie tacki od dziecka? (w tym krzesełku można i jest to na plus)
Jeszcze jedno, jak nisko jest najnizsze ustawienie krzesła? Czy posłuży dwu- trzylatkowi przy stole czy juz nie? (Jestem dzisiaj poza domem, ale jak wrócę to dokładnie postaram się to wymierzyć.)

]]>