Komentarze do: Koktail owocowo-jogurtowy https://pamietnikmamy.pl/2014/03/koktail-owocowo-jogurtowy/ ... oto moja historia macierzyństwa Mon, 17 Mar 2014 10:38:57 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/koktail-owocowo-jogurtowy/comment-page-1/#comment-9056 Mon, 17 Mar 2014 10:38:57 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3590#comment-9056 W odpowiedzi do Milunia.

Cieszę się, że wam smakował 🙂

]]>
Autor: Milunia https://pamietnikmamy.pl/2014/03/koktail-owocowo-jogurtowy/comment-page-1/#comment-9050 Mon, 17 Mar 2014 10:07:53 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3590#comment-9050 Jupi ! Zrobiłam dziś rano ten koktail dla całej rodzinki! Pychotka wszyscy sie zachwycali 🙂

Dziękuje Ci Aniu za przepis

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/koktail-owocowo-jogurtowy/comment-page-1/#comment-8955 Sat, 15 Mar 2014 20:45:31 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3590#comment-8955 W odpowiedzi do kamczi.

Banan z kiwi dla mnie pyszny smak 🙂 Z mlekiem nie próbowałam jeszcze 🙂

]]>
Autor: kamczi https://pamietnikmamy.pl/2014/03/koktail-owocowo-jogurtowy/comment-page-1/#comment-8939 Sat, 15 Mar 2014 13:04:25 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3590#comment-8939 Ja kiedyś robiłam truskawki z kiwi i jakoś mi one kompletnie zrujnowało cały smak, być może tym, że jest dość kwaśne. Od tamtej pory nie ryzykuję z dodawaniem kiwi :p
sam banan też jest pyszny, z tym, że ja lubię na słodko i robię z mlekiem i jeszcze cukru dorzucam trochę 😉

]]>