Komentarze do: Wiosenna kolekcja czapek Natalii https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/ ... oto moja historia macierzyństwa Thu, 16 Oct 2014 08:24:10 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Julita https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/comment-page-1/#comment-70891 Thu, 16 Oct 2014 08:24:10 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3734#comment-70891 Witam,
ostatnio trafiłam przypadkiem do sklepu internetowego z czapkami dla dzieci super-czapki.pl W ofercie są głównie czapeczki Broel, ale również innych polskich producentów. Szybka dostawa, dokładne wymiary czapeczek. Przed zakupem zawsze porównuję z obecnym rozmiarem czapki dziecka – tak jest łatwiej. Ewentualnie w sklepie zawsze można wymienić na inny rozmiar.
Kupiłam dla córeczki śliczną czapkę na jesień Sowa – dziecko jest zachwycone:)

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/comment-page-1/#comment-17133 Thu, 15 May 2014 08:32:54 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3734#comment-17133 W odpowiedzi do Newmom.

Jak wrócę z wakacji to przygotuje post o spacerówce bugaboo cameleon. Co do kół, zawsze można przełożyć rączkę w wózku i duże koła masz z przodu. W zimie, kiedy był duży śnieg u mnie ta opcja zdała egzamin.

]]>
Autor: Newmom https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/comment-page-1/#comment-17100 Thu, 15 May 2014 06:57:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3734#comment-17100 Witam,
Czy pojawił sie juz post o spacerowce bogaboo, ciagle zastanawiam sie nad ta marka ale piekielnie sie boje i małych kolek ktore mogą mi dęba stawać na dziurach i kubelka w spacerowce. Przydałaby sie subiektywna opinia 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/comment-page-1/#comment-10197 Fri, 04 Apr 2014 15:44:36 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3734#comment-10197 W odpowiedzi do Blisko Dziecka.

Ja oczywiście cały czas mówię, że Natalka to cała mamusia, ale w rodzinie zdania są podzielone 🙂

]]>
Autor: Blisko Dziecka https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/comment-page-1/#comment-10189 Fri, 04 Apr 2014 13:12:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3734#comment-10189 PS. Na pewno już to zauważyłaś, ale i tak napiszę… Natalka robi się coraz bardziej podobna do swojej Mamusi 🙂

]]>
Autor: Blisko Dziecka https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/comment-page-1/#comment-10188 Fri, 04 Apr 2014 13:10:59 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3734#comment-10188 A ja zachęcam przy sprzyjającej aurze (czyli jak jest po prostu ciepło) do w ogóle zrezygnowania z czapki 🙂 Pisałam o tym ostatnio u siebie na blogu.
Ja swojej córeczce czapeczki nie zakładam, jak mi samej w głowę jest ciepło.
Dzięki temu zapewniam swojemu dziecku dobrą termoregulację 🙂
Niestety w Polsce przyjęło się, że małe dzieci w czapkach chodzą cały rok. A ja się tylko pytam: po co? 🙁

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/comment-page-1/#comment-10079 Wed, 02 Apr 2014 09:26:30 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3734#comment-10079 W odpowiedzi do Daria.

Nie ma nic przeciwko 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/comment-page-1/#comment-10078 Wed, 02 Apr 2014 09:25:15 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3734#comment-10078 W odpowiedzi do Iza K..

Witaj Iza, wydaje mi się, że numer potrzebny jest tylko dla kuriera w przypadku ewentualnego zamówienia. Akurat firma Broel na swojej stronie w poradach ma umieszczoną informację jak poprawnie podać rozmiar tutaj link: http://www.broel.com.pl/porady/jaki-rozmiar-czapeczki/

Wybierając te czapeczki dla Natalki centymetrem dokładnie zmierzyłam obwód głowy a następnie porównałam go z rozmiarami czapek Broel. Czapki w zależności od modelu produkowane są w różnej gamie rozmiarowej i w katalogu są podane obwody.

Swoją drogą to bardzo ciekawy temat na wpis, dopisuje go do swojej listy!

Pozdrawiam gorąco.

]]>
Autor: Iza K. https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/comment-page-1/#comment-10077 Wed, 02 Apr 2014 08:45:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3734#comment-10077 Witam,
Zajrzałam na stronę Broel. Zauważyłam, że producent prowadzi sklep internetowy, więc postanowiłam się zarejestrować. Nie spodobało mi się tylko, że trzeba tam podać numer telefonu. Po co on im? No chyba, że potrzebują go jedynie w sytuacji zamówienia, ale boję się zostawiać swój numer, bo nie znoszę jak dzwonią do mnie z różnymi ofertami, ankietami itp. Ale do rzeczy. Chciałabym zapytać, czy kupowała Pani coś z odzieży Natalce przez internet? Przyznaję, że podobają mi się te czapeczki, ale bardzo się boję, że nie trafię z rozmiarem… Jakie ma Pani doświadczenia z kupowaniem odzieży przez internet? Może to byłby dobry temat na kolejny post?

]]>
Autor: Gosia :) https://pamietnikmamy.pl/2014/03/wiosenna-kolekcja-czapek-natalii/comment-page-1/#comment-9983 Mon, 31 Mar 2014 15:27:14 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=3734#comment-9983 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Aniu płaszczyk mamy różowy zdobiony delikatnymi cekinami i kwiatuszkami. A pierwsza czapeczka i opaska wiosenna pojawiła się już w naszej garderobie, do tego różowe buciki z zielonymi sznurówkami (po 5 sekundach od założenia już nie ma ich na nóżkach małej)

]]>