Komentarze do: Ćwiczenia na uda i pośladki (z cyklu wróć do figury sprzed ciąży) https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/ ... oto moja historia macierzyństwa Tue, 12 Jul 2016 20:39:08 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/comment-page-1/#comment-27000 Thu, 12 Jun 2014 11:05:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4545#comment-27000 W odpowiedzi do Maja.

Trzymam kciuki 🙂

]]>
Autor: Maja https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/comment-page-1/#comment-26959 Thu, 12 Jun 2014 10:04:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4545#comment-26959 Dzięki za ćwiczenia, bardzo fajne. Mam nadzieję, że uda mi się zgubic parę centymetrów w udach:)

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/comment-page-1/#comment-14787 Thu, 08 May 2014 12:48:08 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4545#comment-14787 W odpowiedzi do Natalia.

Jasne Natalia, na pewno wykorzystam Twoje rady. Myślę, że jest już lepiej u mnie z tą techniką 🙂

]]>
Autor: Natalia https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/comment-page-1/#comment-14723 Thu, 08 May 2014 08:39:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4545#comment-14723 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

A może spróbuj przed ćwiczeniami zrobić powtórzenia dość wolno, ale przed lustrem? Ja tak się właśnie uczyłam- najpierw mega wolno, żeby załapać o co chodzi, a potem już coraz lepiej to wychodzi 😉 Fajną techniką jest również na początku robienie squatów na krześle- bo one tak naprawdę powinny wyglądać jakbyś chciała na czymś usiąść 🙂 Pewnie że chęci najważniejsze, super że w ogóle chce Ci się ruszać 🙂 Oby tak dalej!

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/comment-page-1/#comment-13995 Mon, 05 May 2014 15:03:09 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4545#comment-13995 W odpowiedzi do Natalia.

O Rany Natalia (moje ulubione, najulubieńsze imię) to mi dowaliłaś 🙁 a ja już się cieszyłam, że zrobiłam postępy. Ola (nasza trenerka) mnie pochwaliła, że jest lepiej ale widzę, że raczej chciała mnie zmotywować :). U mnie chyba jest więcej chęci i motywacji do ćwiczeń niż poprawnej techniki w ich wykonywaniu. Człowiek niestety nie może być we wszystkim dobry, ale myślę sobie, że liczą się też chęci :). Człowiek całe życie się uczy 🙂 …

]]>
Autor: Natalia https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/comment-page-1/#comment-13992 Mon, 05 May 2014 14:31:50 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4545#comment-13992 Zwróć uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, to dużo ważniejsze od ilości powtórzeń. Dwa pierwsze ćwiczenia narażają Cię na kontuzję kolan. Przy wykonywaniu przysiadów ważne jest by to biodra wypychać do tyłu, a nie kolana do przodu. Kolana nie mogą przekroczyć linii stopy, najlepiej jakby noga od kolana w dół była prostopadła do podłogi a udo tworzyło kąt prosty. Tak samo przy drugim ćwiczeniu- narażasz kolano na kontuzję wypychając je tak bardzo do przodu bo w ten sposób obciążasz kolano a nie udo. Na youtube jest wiele filmików pokazujących jak poprawnie robić squaty albo inne ćwiczenia 🙂 Super akcja, mam nadzieję, że wiele mam włączy się w aktywny tryb życia 🙂 Pozdrawiam!

]]>
Autor: magda https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/comment-page-1/#comment-13517 Sat, 03 May 2014 08:38:41 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4545#comment-13517 My niedawno zaczęliśmy jeździć na rowerach całą trójką 🙂 Kupiliśmy córce fotelik z regugulacją gdzie reguluje się kąt pochylenia oparcia więc jak zaśnie można odchylić. Julce bardzo podobają się rowerowe wycieczki a my zjeździliśmy już prawie całe miasto 🙂

]]>
Autor: Tasia https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/comment-page-1/#comment-13511 Sat, 03 May 2014 07:16:16 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4545#comment-13511 Kurde my tez lubimy rower i jak wiekszosc myslalam ze jeszcze za wczesnie ale poszukam takiego fotela montowanego na przod i zobaczymy co z tego wyjdzie a warunki do jazdy mamy swietne (lasy parki łąki). A tak wracajac do cwiczen to na brzuch nie były dla mnie tak ciezkie ale te na uda to
dwa dni mialam zakwasy ledno sie ruszyc moglam a nie zrobilam wszystkich cwiczen i 3 tylko 2 serie

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/comment-page-1/#comment-13029 Wed, 30 Apr 2014 07:22:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4545#comment-13029 W odpowiedzi do Eliza.

W głównej mierze taka właśnie była idea powstania mojego bloga 🙂 Cieszę się, że jest pomocny.

]]>
Autor: Eliza https://pamietnikmamy.pl/2014/04/cwiczenia-na-uda-i-posladki-z-cyklu-wroc-do-figury-sprzed-ciazy/comment-page-1/#comment-13022 Wed, 30 Apr 2014 06:46:10 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4545#comment-13022 Moja corka konczy teraz 7miesiecy bardzo lubi spedzac czas na dworze ale o jezdzie na rowerze jeszcze sie nie zastanawialam. Myslalam ze to za wczesnie. Ciesze sie ze powstal taki blog dzieki opinia innych mam mozna sie wiele nauczyc, doradzic w razie problemow czy watpliwosci. super Aniu osobiscie jestem wielka fanka blogu. Pozdrowienia dla ciebie i Natalki.

]]>