Komentarze do: Przepis na domowy sos tatarski https://pamietnikmamy.pl/2014/04/przepis-na-domowy-sos-tatarski/ ... oto moja historia macierzyństwa Sun, 01 Apr 2018 17:11:40 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: kuchażżżż https://pamietnikmamy.pl/2014/04/przepis-na-domowy-sos-tatarski/comment-page-1/#comment-138936 Sun, 01 Apr 2018 17:11:40 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4405#comment-138936 Rany boski to ma być sos tatarski ? Z czum ? z pieczarkami ? I z kieleckim majonezem ?No kufa sukces……

]]>
Autor: Carla https://pamietnikmamy.pl/2014/04/przepis-na-domowy-sos-tatarski/comment-page-1/#comment-113263 Sat, 20 Jun 2015 18:41:20 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4405#comment-113263 W odpowiedzi do Mariusz.

tamten sos jest inny – m.in. z cebulą, bo już od dłuższego czasu zastanawiam się jak go zrobić 🙂

]]>
Autor: BeFamily.pl https://pamietnikmamy.pl/2014/04/przepis-na-domowy-sos-tatarski/comment-page-1/#comment-109740 Sat, 04 Apr 2015 18:07:14 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4405#comment-109740 Obowiązkowo żurek z białą kiełbasą i jajeczkiem, a potem klasyka pieczony schabik i sałatka jarzynowa 🙂

]]>
Autor: Mariusz https://pamietnikmamy.pl/2014/04/przepis-na-domowy-sos-tatarski/comment-page-1/#comment-11814 Thu, 24 Apr 2014 09:59:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4405#comment-11814 U nas ten sos wykorzystujemy do „naleśników krakowskich”. Nazywamy je tak ze względu na pewną małą i fenomenalną naleśnikarnię ukrytą w małej uliczce niedaleko rynku. Naleśniki robimy z serem żółtym, szpinakiem, szynką oraz właśnie tym sosem tatarskim. Całość świetnie się komponuje a jeden taki wypasiony naleśnik spokojnie wystarczy jako obiad 🙂 Polecam Ci spróbowanie tej kompozycji, nie pożałujesz.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/04/przepis-na-domowy-sos-tatarski/comment-page-1/#comment-11535 Wed, 23 Apr 2014 08:41:19 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4405#comment-11535 W odpowiedzi do Ania.

Też lubię 🙂

]]>
Autor: Ania https://pamietnikmamy.pl/2014/04/przepis-na-domowy-sos-tatarski/comment-page-1/#comment-11424 Tue, 22 Apr 2014 19:28:00 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4405#comment-11424 Jajka faszerowane i żurek !
Kocham to 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/04/przepis-na-domowy-sos-tatarski/comment-page-1/#comment-11423 Tue, 22 Apr 2014 18:58:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4405#comment-11423 W odpowiedzi do Natalia.

Z samymi pieczarkami też robiłam i potwierdzam, że pycha. Uwielbiam 🙂

]]>
Autor: Natalia https://pamietnikmamy.pl/2014/04/przepis-na-domowy-sos-tatarski/comment-page-1/#comment-11422 Tue, 22 Apr 2014 17:55:51 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=4405#comment-11422 Ja robie podobnie tylko z samymi pieczarkami bez grzybkow marynowanych i tez jest pyszny, nauczylam sie go robic w szkole gastronomicznej i byl to takze przysmak internatowej stołówki 🙂 Pozdrowienia dla Natalki 🙂

]]>