Komentarze do: Nowości w mojej kosmetyczce https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/ ... oto moja historia macierzyństwa Mon, 04 Jul 2016 09:18:12 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: makijaż https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/comment-page-1/#comment-66906 Tue, 30 Sep 2014 10:09:08 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5534#comment-66906 Ja uwielbiam Mexx i Versace Yellow Diamond, nic innego mi się nie podoba 😀

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/comment-page-1/#comment-38519 Tue, 08 Jul 2014 13:40:28 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5534#comment-38519 W odpowiedzi do Iza K..

O gustach się nie dyskutuje. każdy ma własny 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/comment-page-1/#comment-38516 Tue, 08 Jul 2014 13:34:16 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5534#comment-38516 W odpowiedzi do suiteme.

Ja z kolei bardzo chętnie poznam zapach Twojej wody toaletowej 🙂

]]>
Autor: suiteme https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/comment-page-1/#comment-38488 Tue, 08 Jul 2014 12:51:39 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5534#comment-38488 Chanel COCO Mademoiselle? Muszę się wybrać do perfumerii i „przetestować”. Na razie pozostaję wierna wodzie toaletowej Prada Milano Infusion D’ Iris. Pozdrawiam

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/comment-page-1/#comment-35813 Wed, 02 Jul 2014 10:56:25 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5534#comment-35813 W odpowiedzi do Anita.

Też u mnie do nadrobienia 🙂 Dzięki wam muszę koniecznie sprawdzić zapachy tych perfum w drogerii 🙂

]]>
Autor: Anita https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/comment-page-1/#comment-35743 Wed, 02 Jul 2014 08:30:11 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5534#comment-35743 Ja używam Givenchy Ange ou demon

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/comment-page-1/#comment-32999 Wed, 25 Jun 2014 22:41:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5534#comment-32999 W odpowiedzi do aga.

Piękne zapachy 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/comment-page-1/#comment-32751 Wed, 25 Jun 2014 09:10:40 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5534#comment-32751 W odpowiedzi do Aleksandra.

Widzę, że sporo masz ulubionych zapachów 🙂 pięknie 🙂

]]>
Autor: aga https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/comment-page-1/#comment-32565 Tue, 24 Jun 2014 20:13:30 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5534#comment-32565 Ja od dawien dawna używam calvina kleina 2u to mój ulubiony zapach,czasami versace:)

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/06/nowosci-w-mojej-kosmetyczce/comment-page-1/#comment-32193 Mon, 23 Jun 2014 22:38:31 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5534#comment-32193 W odpowiedzi do Iza.

Też dla mnie do nadrobienia, nie znam tego zapachu, chętnie sprawdzę czy będzie mi odpowiadał 🙂

]]>