Komentarze do: „Fotobudka” na pierwszych urodzinach Natalki https://pamietnikmamy.pl/2014/07/fotobudka-na-pierwszych-urodzinach-natalki/ ... oto moja historia macierzyństwa Tue, 03 Mar 2015 15:44:01 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/fotobudka-na-pierwszych-urodzinach-natalki/comment-page-1/#comment-47141 Fri, 01 Aug 2014 11:30:10 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6203#comment-47141 W odpowiedzi do Kinga Major.

Naciskamy guzik i od razu wychodzi nam zdjęcie, na początku nic nie widać i trzeba odczekać kilka sekund żeby się zrobiło kolorowe. Napiszę ci też jak mi poszło to zamówienie na ebay – tam zdecydowanie taniej wychodzą wkłady 🙂

]]>
Autor: Kinga Major https://pamietnikmamy.pl/2014/07/fotobudka-na-pierwszych-urodzinach-natalki/comment-page-1/#comment-47079 Fri, 01 Aug 2014 06:53:22 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6203#comment-47079 To jest absolutnie „must have” jak dla mnie! I właśnie zamówiłam ten aparat!

Dziękuję Aniu za inspirację!

Jak czas jest wydruku po zrobieniu zdjęcia?

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/fotobudka-na-pierwszych-urodzinach-natalki/comment-page-1/#comment-46885 Thu, 31 Jul 2014 13:25:25 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6203#comment-46885 W odpowiedzi do Ewa.

Tak, goście byli zachwyceni 🙂 świetna pamiątka, a sam aparat spowodował duże zainteresowanie 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/fotobudka-na-pierwszych-urodzinach-natalki/comment-page-1/#comment-46884 Thu, 31 Jul 2014 13:20:40 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6203#comment-46884 W odpowiedzi do Anna.

Nie, nie zapisuje. Ten aparat nie ma takiej funkcji. Dzięki odpowiednim wkładom wystarczy nacisnąć przycisk i od razu wychodzi nam zdjęcie.

]]>
Autor: Anna https://pamietnikmamy.pl/2014/07/fotobudka-na-pierwszych-urodzinach-natalki/comment-page-1/#comment-46880 Thu, 31 Jul 2014 13:09:16 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6203#comment-46880 Czy aparat zapisuje zrobione zdjecia na jakiejs wewnetrznej pamieci?;)

]]>
Autor: Ewa https://pamietnikmamy.pl/2014/07/fotobudka-na-pierwszych-urodzinach-natalki/comment-page-1/#comment-46875 Thu, 31 Jul 2014 12:43:52 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6203#comment-46875 Extra!!! Pierwszy raz widzę.. Faktycznie wspaniała pamiątka dla gości, dostać od razu zdjęcie 🙂 Chyba warto mieć taki gadżet 😉

]]>