Komentarze do: Sukienki Natalki w dniu pierwszych urodzin https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/ ... oto moja historia macierzyństwa Mon, 04 Jul 2016 09:19:28 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Karolina https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/comment-page-1/#comment-46521 Wed, 30 Jul 2014 10:57:33 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5858#comment-46521 Natalka pięknie się prezentowała w urodzinki, jak mała księżniczka! 🙂 a sukieneczka jest tak piękna, że nie mam słów… Ja kupiłam ostatnio białą koronkową sukieneczkę z maxmia.eu na czwarte urodzinki mojej Natalki, bo moja pyza ma z kolei dość ciemną karnację, więc w bieli wygląda fantastycznie! Pozdrawiam serdecznie 🙂

]]>
Autor: Esskapada https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/comment-page-1/#comment-45770 Sun, 27 Jul 2014 18:28:01 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5858#comment-45770 Aniu, pieknie wygladala Twoja corcia 🙂 bardzo podobna sukienke miala moja na chrzcie a pozniej na slubie swojej chrzestnej matki 🙂 niestety nie wiem jak pokazac zdjecie mojej Natalki w tej sukience 🙂 pozdrawiam serdecznie 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/comment-page-1/#comment-43646 Sun, 20 Jul 2014 20:33:41 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5858#comment-43646 W odpowiedzi do Asia.

Część Asiu, dziękuję Ci za ten optymistyczny komentarz, tak mi się buzia cieszy jak go czytam :). Musisz być fantastyczną osobą 🙂 Na blogu będą jeszcze kolejne posty dotyczące roczku, a może okażą się dla Ciebie pomocne :). Pozdrawiam,

]]>
Autor: suiteme https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/comment-page-1/#comment-43242 Sat, 19 Jul 2014 09:28:33 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5858#comment-43242 Zarówno sukienka, jak i jej właścicielka są śliczne 🙂 Moja chrześnica też ma na imię Natalia i niedługo będzie obchodziła pierwsze urodziny (w sierpniu) – już ja sobie oczami wyobraźni wyobrażam w podobnej kreacji! Pozdrawiam serdecznie

]]>
Autor: Asia https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/comment-page-1/#comment-42532 Thu, 17 Jul 2014 20:04:43 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5858#comment-42532 Aniu, Twojego bloga czytam już od jakiegoś czasu, profesjonalnie go prowadzisz i poruszasz ciekawe tematy. Natalka wyglądała cudownie w tych sukieneczkach, taka mała królewna.Ceny dziewczęcych sukienek są dość wysokie. Wiem coś o tym, bo w ubiegłym roku szukałam czegoś dla chrześnicy na prezent urodzinowy i też zapłaciłam ok. 100 zł. Ciężko było mi znaleźć coś ładnego i odpowiedniego. Tym bardziej, że ona zażyczyła sobie w konkretnym kolorze i tu był problem:). Myślę, że warto zaopatrywać się na wyprzedażach, choć ostatnio byłam i te rozmiary, którymi byłam zainteresowana, były mocno przebrane. Coś tam jednak wybrałam dla mojego synka, ma już siedem miesięcy i też się już zastanawiam nad roczkiem:).

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/comment-page-1/#comment-41972 Wed, 16 Jul 2014 09:48:55 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5858#comment-41972 W odpowiedzi do Katia.

Piękna 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/comment-page-1/#comment-41971 Wed, 16 Jul 2014 09:47:11 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5858#comment-41971 W odpowiedzi do dorotka.

Natalka jest bardzo radosnym dzieckiem, a aparatem czasem trudno mi to uchwycić :). Z wyprzedzeniem składam już najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin dla Twojej córeczki 🙂

]]>
Autor: Milena https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/comment-page-1/#comment-41857 Wed, 16 Jul 2014 05:14:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5858#comment-41857 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Dziękuję 🙂

]]>
Autor: dorotka https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/comment-page-1/#comment-41689 Tue, 15 Jul 2014 21:48:47 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5858#comment-41689 Sliczne ostatnie zdjęcie i uśmiech córci, bo zauważyłam że raczej jest taka „zadumana” na dotkach. Jeśli chodzi o zdjęcie z laalą – super prezent od sklepu, cudo po prostu! u mnie
imprezka urodzinowa tuż, tuż bo 29.07 a sukieneczke mam – białą z dołem z tiulu. Mam też inną jasno różowa i tez z doęłm (falbankami) tiulowymi. Mam nadzieje ze będzie ślicznie wyglądać tego dnia. Co do nakryć na głowie (opaski, czapeczki) też je szybko ściąga więc dobrze mi podsunęłaś myśl, że wepne jej podstępnei 2 pineczki to może jedna się ostanie 🙂 hihihi 😛

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/sukienki-natalki-w-dniu-pierwszych-urodzin/comment-page-1/#comment-41679 Tue, 15 Jul 2014 21:04:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5858#comment-41679 W odpowiedzi do DOminika.

Proszę 🙂

]]>