Komentarze do: Występ w Pytaniu na Śniadanie – poznaj program od kulis! https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/ ... oto moja historia macierzyństwa Mon, 06 Apr 2020 11:39:59 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Julka https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/comment-page-1/#comment-180789 Mon, 06 Apr 2020 11:39:59 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5727#comment-180789 Hejka chciałbym wystapic w program mie pytanie na sniadanie

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/comment-page-1/#comment-41199 Mon, 14 Jul 2014 22:29:44 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5727#comment-41199 Wspaniale, że miałaś dużą pomoc ze strony rodziny i tak sprawnie wam to wszystko poszło 🙂
Ja osobiście też bardzo lubię duet Wellman i Prokop na TVN.

]]>
Autor: ania https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/comment-page-1/#comment-39417 Thu, 10 Jul 2014 12:26:35 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5727#comment-39417 A ja robilam chrzciny w domu.. Nie dlatego ze mnie nie stać na restauracje ale dlatego ze w domu czulam sie pewniej i swobodniej 😉 moze i bylo wiecej sprzątania i gotowania ale z pomocą teściowej szwagierki i kuzynki daliśmy radę 😉
my mieliśmy warunki wiec mogliśmy pozwolic sobie na chrzciny w domu 😉

Aniu nie oglądałam Cię w PnŚ i żałuję.. Na ogól ogladam PnŚ chyba ze występuje duet Wellman i Prokop to jednak wtedy Tvn

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/comment-page-1/#comment-38517 Tue, 08 Jul 2014 13:36:48 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5727#comment-38517 W odpowiedzi do Joanna.

Dzięki Joasiu 🙂

]]>
Autor: Joanna https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/comment-page-1/#comment-38378 Tue, 08 Jul 2014 08:41:26 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5727#comment-38378 Oglądałam i wyszłaś super. Szkoda tylko, że ta pani obok nie dała nikomu dojść do słowa i chciała na siłę przekonać do swoich racji. Ja też jestem za opcją restauracji na chrzciny.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/comment-page-1/#comment-38223 Mon, 07 Jul 2014 23:29:05 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5727#comment-38223 W odpowiedzi do Madzia.

Witaj Magda, dziękuję Ci bardzo, że zostawiłaś ten komentarz 🙂 Z wielką przyjemnością przeczytałam jak wygląda praca przy produkcji takich programów.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/comment-page-1/#comment-38222 Mon, 07 Jul 2014 23:25:33 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5727#comment-38222 W odpowiedzi do Agnieszka Mylifestyle.

Przyznaję, że trema była przy pierwszym pytaniu :), przy kolejnych już czułam się bardzo swobodnie (takie przynajmniej miałam odczucia) 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/comment-page-1/#comment-38219 Mon, 07 Jul 2014 23:23:25 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5727#comment-38219 W odpowiedzi do NIna mam Kasi.

Cześć Nina, dziękuję za miłe słowa 🙂 Mąż dopiero po skończonym nagraniu mi powiedział, że mnie podziwia bo on to by na pewno nie wyszedł przed kamerę 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/comment-page-1/#comment-38213 Mon, 07 Jul 2014 23:16:52 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5727#comment-38213 W odpowiedzi do Kinga Major.

Dziękuję bardzo 🙂 Bardzo dobrze, że o tym wspomniałaś, muszę się przyznać, że ja byłam przekonana, że będzie to Pani, która samodzielnie zorganizowała takie przyjęcie u siebie w domu. Nieco byłam zdziwiona 🙂

]]>
Autor: Agnieszka Mylifestyle https://pamietnikmamy.pl/2014/07/wystep-w-pytanie-na-sniadanie-poznaj-program-od-kulis/comment-page-1/#comment-38194 Mon, 07 Jul 2014 21:49:50 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=5727#comment-38194 Zdecydowanie wybieram DD TVN i duet Wellman&Prokop, są po prostu idealni 🙂 A u Ciebie Aniu tremę troszkę było widać, ale wcale się nie dziwię, ja też miałam mały epizodzik w DD TVN, reportaż nie był na żywo, ale i tak trema mnie zżerała 🙂 Pozdrawiam, Agnieszka.

]]>