Komentarze do: Wakacyjny weekend w Białce Tatrzańskiej (fotorelacja) https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/ ... oto moja historia macierzyństwa Wed, 27 Aug 2014 22:49:28 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/comment-page-1/#comment-54614 Wed, 27 Aug 2014 22:49:28 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6385#comment-54614 W odpowiedzi do angelina.

Zrobię taki wpis 🙂

]]>
Autor: angelina https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/comment-page-1/#comment-54572 Wed, 27 Aug 2014 17:57:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6385#comment-54572 ja czekam na wpis o foteliku ponieważ zaraz też będziemy się rozglądać za nowym- przodem do kierunku jazdy 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/comment-page-1/#comment-53241 Thu, 21 Aug 2014 17:50:33 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6385#comment-53241 W odpowiedzi do Aga.

O butach Bartek też słyszałam pozytywne opinie 🙂 Życzę wam już teraz udanego urlopu z synkiem 🙂 Pozdrowienia dla was!

]]>
Autor: Aga https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/comment-page-1/#comment-53199 Thu, 21 Aug 2014 13:56:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6385#comment-53199 My pierwsze butki mielismy z bartka bardzo fajne a teraz jako drugie mamy Geox tez sa swietne.Do Bialki czesto jezdzilismy/ jezdzimy ale z naszym 14 miesiecznym smykiem jeszcze nie bylismy, wybieramy sie we wrzesniu.Natalka to urocza dziewczynka :))

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/comment-page-1/#comment-53159 Thu, 21 Aug 2014 10:33:30 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6385#comment-53159 W odpowiedzi do Kasia.

Bardzo się cieszę 🙂 Życzę wam udanego wypoczynku i miłej zabawy 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/comment-page-1/#comment-53122 Thu, 21 Aug 2014 08:28:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6385#comment-53122 W odpowiedzi do Agnieszka.

Proszę 🙂

]]>
Autor: Agnieszka https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/comment-page-1/#comment-53120 Thu, 21 Aug 2014 08:25:32 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6385#comment-53120 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Dziękuję 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/comment-page-1/#comment-53110 Thu, 21 Aug 2014 07:30:38 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6385#comment-53110 W odpowiedzi do Natalia.

Polecały je moje czytelniczki, potem okazało się, że mój chrześniak też pierwsze kroczki stawiał właśnie w tych bucikach.kupiłam je przed wyjazdem, Natalka jeszcze samodzielnie nie chodzi ale bardzo rwie się do chodzenia zwłaszcza kiedy jesteśmy na dworze.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/comment-page-1/#comment-53109 Thu, 21 Aug 2014 07:28:09 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6385#comment-53109 W odpowiedzi do Agnieszka.

Zgodnie z poleceniem moich czytelniczek kupiłam buciki Befado dla Natalki.

]]>
Autor: Natalia https://pamietnikmamy.pl/2014/08/wakacyjny-weekend-w-bialce-tatrzanskiej-fotorelacja/comment-page-1/#comment-52991 Wed, 20 Aug 2014 20:11:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6385#comment-52991 Widze ze Natalka ma butki befado? Moja juz wyrosla z dwoch par butkow befado, teraz mamy kolejne, we nich stawiala pierwze kroki, sa swietne i maja twarda stabilna podeszwe do stawiania pierwszych krokow

]]>