Komentarze do: Co znajduje się w apteczce malucha? https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/ ... oto moja historia macierzyństwa Fri, 29 May 2015 13:40:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Karolina https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/comment-page-1/#comment-112134 Fri, 29 May 2015 13:40:26 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6656#comment-112134 U nas w stacjonarnej apteczce jest jeszcze inhalator i sól fizjologiczna w ampułkach bo to jest najlepiej działa u nas na katar i kaszel

]]>
Autor: iza https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/comment-page-1/#comment-112132 Fri, 29 May 2015 12:31:03 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6656#comment-112132 U mnie jeszcze acifolak i tym podobne w razie kwasnej kupg przy zabkowaniu, canesten jakby byly odparzenua, vibovit dla starszej, sole plus lek do inhalacji w razie choroby i gestego kataru, inhalator, aspirator do ust i katarek plus gdyby moj wdechozasysacz nie dal rady, depulol,wit d fluormil (w it podawany na wzmocnienie zabkow)

]]>
Autor: Agnieszka https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/comment-page-1/#comment-111099 Tue, 05 May 2015 13:12:34 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6656#comment-111099 Co do Nasivinu i innych preparatów w sprayu do nosa to nie wszystkie dzieci za nimi przepadają. Ale farmaceuta polecił mi preparat i na katar i z solą morską – dwa produkty w jednym – isonasin – w jednorazowych ampułkach.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/comment-page-1/#comment-105919 Sat, 28 Feb 2015 21:59:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6656#comment-105919 W odpowiedzi do Kaja-mama Julki.

Tak, bardzo trafna uwaga 🙂

]]>
Autor: Kaja-mama Julki https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/comment-page-1/#comment-105917 Sat, 28 Feb 2015 21:46:53 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6656#comment-105917 Ja posiadam jeszcze Viburcol, co prawda użyłam tylko 2 razy ale sprawdza się przy męczącym ząbkowaniu i ogólnym rozdrażnieniu niemowlęcia, które ma problem ze snem w danej wyjątkowej chwili.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/comment-page-1/#comment-62180 Wed, 17 Sep 2014 23:01:55 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6656#comment-62180 W odpowiedzi do dorotka.

Rivanol stosowany jest w zakażeniach ropnych skóry, błon śluzowych i ran (także trudno gojące się). Natalka miała swego czasu zaczerwieniony paluszek od paznokcia u stopy i lekarka przepisała mi rivanol.

]]>
Autor: dorotka https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/comment-page-1/#comment-62141 Wed, 17 Sep 2014 20:04:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6656#comment-62141 a rivanol? na co to jest??

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/comment-page-1/#comment-59823 Thu, 11 Sep 2014 23:04:45 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6656#comment-59823 W odpowiedzi do Justyna.

Fajnie, że o tym napisałaś. Na pewno na to zwrócę uwagę :). Z pewnością inne mamy Twój komentarz też na tą kwestię uczuli! Dzięki 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/comment-page-1/#comment-59822 Thu, 11 Sep 2014 22:55:49 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6656#comment-59822 W odpowiedzi do podusiaczek.

🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/09/co-znajduje-sie-w-apteczce-malucha/comment-page-1/#comment-59820 Thu, 11 Sep 2014 22:49:03 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6656#comment-59820 W odpowiedzi do Kamila mama Izy.

Bardzo się cieszę w taki razie 🙂

]]>