Komentarze do: Jak Twoje dziecko reaguje na okularników? https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/ ... oto moja historia macierzyństwa Wed, 08 Oct 2014 21:31:47 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/comment-page-1/#comment-68861 Wed, 08 Oct 2014 21:31:47 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6827#comment-68861 W odpowiedzi do Monika.

Dziękuję Monika. Byłam tego bardzo ciekawa. Na pewno pomoże innym zaglądającym tutaj mamom 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/comment-page-1/#comment-68859 Wed, 08 Oct 2014 21:29:57 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6827#comment-68859 W odpowiedzi do Nasze Kluski.

Idealny pretekst do wymiany oprawek 🙂

]]>
Autor: Monika https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/comment-page-1/#comment-68625 Tue, 07 Oct 2014 20:43:20 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6827#comment-68625 Okularki dla takiego dziecka są na gumce z tyłu, oprawki są elastyczne i niezniszczalne a szkła plastikowe żeby w razie czego nie zrobiły dziecku krzywdy. Dzieci mogą je nosić już od 6 mięs.życia. Wadą jest to że są tak blisko osadzone że czasem zaparowywują, ślizgają się na włosach lub też mogą spowodować odstawanie uszu dlatego robię mojej córci kucyka lub dwa i gumka od okularów opiera się na nich 🙂

]]>
Autor: Nasze Kluski https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/comment-page-1/#comment-68619 Tue, 07 Oct 2014 19:44:31 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6827#comment-68619 U nas z okularami problemu być nie może, bo i ja i mąż nosimy. I babcia. A do czytania to już i druga babcia i obaj dziadkowie. Okulary więc nie dziwią. Raczej intrygują.
Starszy synek popsuł mi już jedną parę, teraz młodszy zasadza się na następną. Szczerze się zastanawiam czy mu nie pozwolić, tak niby przypadkiem, bo już mi nowe oprawki chodzą po głowie 🙂 Pozdrawiam

]]>
Autor: mamatataibabelek https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/comment-page-1/#comment-68589 Tue, 07 Oct 2014 16:50:20 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6827#comment-68589 Ciekawe jak nasza córeczka będzie reagowała na moje okulary. Co prawda noszę je tylko do czytania i komputera, ale suma sumarum często mam je na nosie.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/comment-page-1/#comment-68247 Sun, 05 Oct 2014 20:37:09 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6827#comment-68247 W odpowiedzi do Monika.

Dziękuję Monika za miłe słowa:) oby tak było , pracuje nad tym. A powiedz mi jak wyglądają takie okularki dla takiego małego dziecka?

]]>
Autor: Monika https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/comment-page-1/#comment-68161 Sun, 05 Oct 2014 09:35:27 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6827#comment-68161 Witaj. Moja córcia nie zwraca uwagi na moje okulary, pewnie dlatego że od początku kiedy się urodziła zawsze miałam je na nosie więc jest to dla niej normalne. Sama nosi okulary od 9 mies życia, w tej chwili ma prawie 1,5 roku i bardzo ładnie je nosi. Podejrzewam że córcia w końcu przyzwyczai się do Twoich okularów a wyglądasz w nich przepięknie 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/comment-page-1/#comment-68111 Sat, 04 Oct 2014 23:16:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6827#comment-68111 W odpowiedzi do asia.

Na ten temat też coś wiem 🙂 Natalka z kolei mojej mamie uszkodziła okulary do czytania. Pozdrowienia dla Ciebie i synka.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/comment-page-1/#comment-68110 Sat, 04 Oct 2014 23:15:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6827#comment-68110 W odpowiedzi do dorota.

Spróbuję Twojej metody 🙂

]]>
Autor: asia https://pamietnikmamy.pl/2014/10/jak-twoje-dziecko-reauguje-na-okularnikow/comment-page-1/#comment-68096 Sat, 04 Oct 2014 20:39:14 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6827#comment-68096 Witam , dawno nie zaglądałam w Pani Pamiętnik, tyle się w naszym życiu działo, ale Natalka jest przecudowna 🙂 rośnie jak na drożdżach 🙂 zainteresował mnie post dotyczący okularów…. ja noszę okulary od 5 lat, na okrągło, już po porodzie nosiłam i Tomek widział i widzi mnie w nich. Na szczęście nie mamy z tym problemu 🙂 tylko jak je ściągam muszę je wysoko położyć bo już raz mi je połamał 🙂

]]>