Komentarze do: Zimno prawda? Oto przepis na rozgrzewającą zupę z soczewicy! https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/ ... oto moja historia macierzyństwa Fri, 07 Nov 2014 00:27:21 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/comment-page-1/#comment-81756 Fri, 07 Nov 2014 00:27:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7009#comment-81756 W odpowiedzi do Asia.

Asiu ja robię krem z dyni z czosnkiem, cebulką i prażonym słonecznikiem, pycha jest!

]]>
Autor: Asia https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/comment-page-1/#comment-80730 Wed, 05 Nov 2014 09:02:35 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7009#comment-80730 Aniu, zupka pyszna, robiłam kilka dni temu, od razu podwójną porcję, zupy zawsze robię trochę więcej, tak na dwa dni. Nawet synkowi dałam troszkę do spróbowania i mlaskał z zadowolenia:). Jeśli chodzi o soczewicę, to czasem robię też zupę leszta bułgarska z przepisów Kuroniów, też smaczna, używałam do niej soczewicy zielonej. Aniu, a zupę z dyni robisz na słodko czy ostro?Mi jest się ciężko do zupy z dyni przekonać, ale muszę w końcu spróbować. Synkowi oczywiście gotuję zupki z dyni i jak na razie mu smakuje.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/comment-page-1/#comment-77713 Thu, 30 Oct 2014 12:26:08 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7009#comment-77713 W odpowiedzi do Ania.

U mnie o dziwo Natalka ją lubi :).

]]>
Autor: Ania https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/comment-page-1/#comment-77319 Wed, 29 Oct 2014 21:12:02 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7009#comment-77319 Pyszna! Bardzo smakowała zarówno mnie jak i małżowi 🙂 Niestety, nasz syn nie zasmakował w tej zupie i koncertowo opluł nią fotelik oraz mamusię 😉 Spróbuję podać mu ponownie za jakiś czas 🙂 Bardzo dziękuję za przepisy, Aniu. Przygotowuję też kisielki i moja pociecha ze smakiem je zjada.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/comment-page-1/#comment-75885 Mon, 27 Oct 2014 01:20:16 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7009#comment-75885 W odpowiedzi do kasia.

Na pewno zasmakuje 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/comment-page-1/#comment-75883 Mon, 27 Oct 2014 01:19:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7009#comment-75883 W odpowiedzi do milena.

Ja jeszcze w tym roku nie robiłam zupy z dyni i chyba czas to nadrobić 🙂

]]>
Autor: kasia https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/comment-page-1/#comment-75769 Sun, 26 Oct 2014 17:01:03 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7009#comment-75769 wlaśnie biorę się do dzieła, ciekawe czy mojej 14-miesięcznej wielbicielce zup przypadnie do gustu:) wygląda smakowicie!

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/comment-page-1/#comment-75694 Sun, 26 Oct 2014 12:39:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7009#comment-75694 W odpowiedzi do Kajta mama.

Będziecie zadowolone :), to zupka was rozgrzeje na pewno. Zimno jest bardzoooo!

]]>
Autor: milena https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/comment-page-1/#comment-75692 Sun, 26 Oct 2014 12:33:14 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7009#comment-75692 Fajny przepis 😉 choć nigdy nie jadłam soczewicy to spróbuje 😉 moja córa kocha poprostu rosół i krupnik babcinej roboty 😉 aaa ale najbardziej to sezonowo krę z dyni w wykonaniu taty;)

]]>
Autor: Kajta mama https://pamietnikmamy.pl/2014/10/rozgrzewajaca-zupa-z-soczewicy/comment-page-1/#comment-75690 Sun, 26 Oct 2014 12:22:20 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7009#comment-75690 Zmarzłaaaaaam straszliwieeee – dziś wróciliśmy z Warszawy

Tak się składa że składniki mam, więc zabieram się do gotowania!

Dzięki Aniu za przepis!

]]>