Komentarze do: Jak to się zaczęło z tym blogowaniem? https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/ ... oto moja historia macierzyństwa Tue, 27 Feb 2018 17:08:17 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Ledziński Fotografia ślubna https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/comment-page-1/#comment-138125 Tue, 27 Feb 2018 17:08:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6566#comment-138125 W naszym przypadku blogowanie „parentingowe” nie wypaliło bo mieliśmy okazje doświadczyć jak chermetyczne jest to grono i potrafią nawet Cię zacząć ignorować jak widzą, że Twój blog ma potencjał. Obecnie prowadzimy bloga „dodatkowo” na naszej stronie poświęconej fotografii ślubnej.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/comment-page-1/#comment-90488 Fri, 28 Nov 2014 00:07:40 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6566#comment-90488 W odpowiedzi do Asia.

Trzymam kciuki za Ciebie. Koniecznie się do mnie później odezwij!!! Pozdrawiam 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/comment-page-1/#comment-90487 Fri, 28 Nov 2014 00:06:43 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6566#comment-90487 W odpowiedzi do Justyna.

Dzięki Justyna za taki pozytywny komentarz 🙂 <3 A post u fryzjera już na blogu 🙂

]]>
Autor: AsiaMamaJulki https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/comment-page-1/#comment-90078 Wed, 26 Nov 2014 19:14:49 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6566#comment-90078 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

My już po pierwszej wizycie u fryzjera kilka dni po roczku 🙂 bo czuprynka bujna była. Potem przez dwa lub trzy tygodnie chłopczyka mieliśmy 🙂 Ale teraz nie żałuję bo ma równe włoski i ładnie się jej układają 🙂 pozdrawiam i zdjęcie na życzenie przesyłam na Twoją pocztę.

]]>
Autor: martanapi https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/comment-page-1/#comment-90069 Wed, 26 Nov 2014 18:21:08 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6566#comment-90069 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Dziekuję Aniu, bardzo się cieszę:)

]]>
Autor: Justyna https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/comment-page-1/#comment-90019 Wed, 26 Nov 2014 15:26:54 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6566#comment-90019 Ja także zdecydowałam się na „siedzenie w domu ” z Zośką i bardzo się cieszę że dostałam od losu taką możliwość :):) Przed urodzeniem Zośki tak naprawdę nie mogłam znaleźć dla siebie miejsca a teraz wiem gdzie ono jest w 100 % . Także gratuluje Aniu super bloga , można tu znaleźć wiele pomocnych i ciekawych rzeczy . Pozdrawiamy i czekam na zdjęcia Natalki w nowej fryzurze:) U Nas na razie nie szykuję się wizyta u fryzjera bo Zosia ma jeszcze krótkie włoski.

]]>
Autor: Asia https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/comment-page-1/#comment-90009 Wed, 26 Nov 2014 14:55:49 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6566#comment-90009 Aniu, fajnie, że podzieliłaś się, jak powstał Twój blog. Podziwiam Cię, że znajdujesz czas na wszystko i gratuluję tak wspaniałego bloga. To jeden z moich ulubionych. Życzę Ci dalszych inspiracji w pisaniu i oczywiście udanej przeprowadzki. Mnie też ciąża i macierzyństwo nauczyły radości z każdego dnia i patrzenia z dystansem na pewne sprawy. A do pracy wracam za ok. trzy miesiące. Mam pewne obawy, ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Pozdrowienia dla Ciebie i Natalki:).

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/comment-page-1/#comment-89980 Wed, 26 Nov 2014 13:17:26 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6566#comment-89980 W odpowiedzi do AsiaMamaJulki.

Właśnie takie słowa dają sens temu co robię :). Bardzo się cieszę, że byłaś ze mną. Mam nadzieje, że będą się wam podobały nasze kolejne wpisy. Szkoda, że ja nie mogę zobaczyć Twojej córeczki. Jutro chciałabym Natalce zrobić kilka zdjęć i zrobić post z wizyty u fryzjera. Mamy pierwszą właśnie za sobą i tak śmiesznie wygląda, że chce wam pokazać :). Tylko teraz mam problem bo ucieka mi sprzed obiektywu i ciężko mi jakiś fajny kadr uchwycić. Zobaczymy :).

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/comment-page-1/#comment-89979 Wed, 26 Nov 2014 13:10:58 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6566#comment-89979 W odpowiedzi do jamonika29-mamaFeliks.

Dzięki! Bardzo się ciesze, że te pytania są dla was pomocne. Nie zastąpią wizyty u lekarza, ale będą pierwszym wsparciem.

]]>
Autor: jamonika29-mamaFeliks https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jak-to-sie-zaczelo-z-tym-blogowaniem/comment-page-1/#comment-89941 Wed, 26 Nov 2014 10:55:10 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=6566#comment-89941 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

A ja serdecznie gratuluję bloga prowadzonego na bardzo wysokim poziomie 🙂
Jestem tutaj praktycznie od początku i zawsze z wielką ciekawością czytam każdy wpis.
Zadawałam też pytania które były publikowane na face.
Dostałam tam sporo otuchy i pocieszenia 🙂
Pozdrawiam

]]>