Komentarze do: Jakie produkty należy wykorzystać w żywieniu dziecka? https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/ ... oto moja historia macierzyństwa Fri, 14 Nov 2014 19:49:13 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/comment-page-1/#comment-85819 Fri, 14 Nov 2014 19:49:13 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7474#comment-85819 W odpowiedzi do jamonika29-mama Feliksa..

Dzięki za przepis 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/comment-page-1/#comment-85818 Fri, 14 Nov 2014 19:48:11 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7474#comment-85818 W odpowiedzi do jamonika29- mama Feliksa.

Muszę wypróbować koniecznie :).

]]>
Autor: jamonika29-mama Feliksa. https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/comment-page-1/#comment-85817 Fri, 14 Nov 2014 19:42:59 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7474#comment-85817 W odpowiedzi do Justyna.

Chyba nie ma większego znaczenia. Chociaż gdybyś nie dodała syropu klonowego to może miód gryczany byłby trochę za gęsty.
Bardzo się cieszę że mogłam sie przyczynić do tego że jakis maluch zje zdrowy smakołyk 😉
Pozdrawiam

]]>
Autor: Justyna https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/comment-page-1/#comment-85810 Fri, 14 Nov 2014 19:03:20 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7474#comment-85810 To jutro robimy Nutellę, a jaki miód? Lipowy czy gryczany?

]]>
Autor: dorotkaa https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/comment-page-1/#comment-85710 Fri, 14 Nov 2014 14:26:43 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7474#comment-85710 W odpowiedzi do jamonika29- mama Feliksa.

jaki to przepis? jaki poleca pani blog?

]]>
Autor: jamonika29- mama Feliksa https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/comment-page-1/#comment-85594 Fri, 14 Nov 2014 08:29:48 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7474#comment-85594 W odpowiedzi do Anna.

A pozwolę sobie Aniu podać na forum ten przepis 🙂
Z miłą chęcią 🙂
Potrzebne produkty :
1) dojrzałe avokado ( czyli takie z ciemna skórką)
2)dwie łyżki kakao ( takie zwykłe, prawdziwe, nie żadne rozpuszczalne)
3) miód i/ lub syrop klonowy

Awokado należy obrać ze skórki, pokroić w kostkę , dodać kakao , miód i/lub syrop klonowy ( ja dodałam sporo, ale należy próbować w trakcie i samemu dostosować poziom słodyczy do gustu ). Wszystko należy bardzo dokładnie zblenderować aby nie było grudek.
Na wiekszą ilość kremu należy proporcjonalnie podwoić produkty.
Przepis brzmi kosmicznie, podchodziłam do niego z dużą rezerwą ale jest na prawdę super.
Nie czuć posmaku awokado tylko słodkiej czekoladki a konsystencja jest lżejsza niż nutelli.
Pozdrawiam i życzę smacznego

]]>
Autor: Anna https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/comment-page-1/#comment-85430 Thu, 13 Nov 2014 23:00:55 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7474#comment-85430 Do jamnika czy mogłabyś podać przepis na tą domowa nutellę:)
Pozdrawiam

]]>
Autor: mrsblaszczyk https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/comment-page-1/#comment-85373 Thu, 13 Nov 2014 19:31:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7474#comment-85373 Wezmę to pod uwagę, gdy nasz maluszek będzie już na świecie 🙂

]]>
Autor: paatii https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/comment-page-1/#comment-85287 Thu, 13 Nov 2014 13:28:54 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7474#comment-85287 Mój synek ma rok i miesięcy. Zjada praktycznie wszystko, co tylko mu dam ;). Ale brakuje mi inspiracji na posilki, moze macie jakies sprawdzone, zdrowe i w miare szybkie przepisy do zrobienia czegos smacznego do jedzonka :)? Albo macie jakies ulubione strony, blogi gdzie takie przepisy moglabym znalesc :)?

]]>
Autor: jamonika29- mama Feliksa https://pamietnikmamy.pl/2014/11/jakie-produkty-nalezy-wykorzystac-w-zywieniu-dziecka/comment-page-1/#comment-85283 Thu, 13 Nov 2014 13:10:02 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=7474#comment-85283 Mój 13 miesięczny syn jest prawdziwym zuchem w sprawach jedzenia 🙂
Je na prawdę wszystkie warzywa i owoce, różne kasze, mięska.
Z zupy najchętniej wybiera kalafiora i marchew 🙂
Ale nie gardzi nawet kalarepką.
Latem truskawki i borówki wciągał jak cukierki, teraz pochłania gruszki 🙂
Mleko pije chętnie chociaż jeszcze z butelki.
Głównym napojem w ciągu dnia jest woda i raz dziennie woda z miodem i cytryną.
Chłopak jest na prawdę fajny, na widok warzyw i owoców woła głosno : ” Daj, daj, daj ,daj!! ” 🙂
Ja bardzo lubię robic zdrowe deserki małemu, szukam przepisów i inspiracji.
Jedank jeszcze wielu rodziców nie rozumie że zdrowe żywienie jest tak bardzo ważne.
Na jednym z moich ulubionych blogów znalazłam super przepis na domową nutellę ale w wrrski super zdrowej. Zrobiłam ją i okazała się rewelayjna, słodka, lekka i pyszna.
Plan był taki że bedziemy nia smarować naleśniki ale a synem pochłoneliśmy ją całą łyżkami.
Postanowiłam podzielić się tym przepisem z koleżankami, mamami kilkulatków.
żadna nie pałała zainteresowaniem i nie wypróbowała przepisu – chociaż wiem że ich dzieciaki uwielbiają nutellę i jedzą w sporych ilosciach.
Wystarczyłoby poświęcić dosłownie 3 minuty i dziecko miałoby zastąpiony bardzo niezdrowy smakołym czymś równie pysznym ale bardzo zdrowym.

]]>