Komentarze do: Co kupiłam Natalce na wyprzedaży? https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/ ... oto moja historia macierzyństwa Mon, 04 Jul 2016 09:19:23 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Ewa https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/comment-page-1/#comment-105688 Thu, 26 Feb 2015 09:55:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8647#comment-105688 Już nie pamiętam, kiedy ostatnio coś kupiłam córce po standardowej cenie. Zawsze wyszukuję okazji, obniżek, przecen, promocji 🙂 W Cocodrillo od dawna zaopatruję córeczkę 😀

]]>
Autor: Ela https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/comment-page-1/#comment-105109 Thu, 19 Feb 2015 11:39:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8647#comment-105109 Body w serduszka urocze:) Warto polować na różnego rodzaju obniżki, tym bardziej, że dzieciaki rosną jak na drożdżach ! 🙂

]]>
Autor: Justyna https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/comment-page-1/#comment-105035 Wed, 18 Feb 2015 23:50:54 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8647#comment-105035 Lindex ma bardzo dobre jakosciowo rzeczy dla dzieci, polecam 🙂

]]>
Autor: Flambir https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/comment-page-1/#comment-104472 Sat, 14 Feb 2015 09:53:50 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8647#comment-104472 W odpowiedzi do Daria.

Dokładnie dla mnie też drogo, zdecydowanie za drogo. Ostatnio w outlecie Smyka kupiłam cala reklamowke ubrań za 67 zl 🙂

]]>
Autor: Aga https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/comment-page-1/#comment-104327 Fri, 13 Feb 2015 10:41:00 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8647#comment-104327 Ja polecam jeszcze sklep tape a l’oeil, do tanich nie nazlezy ale sa sliczne ubranka, jakosc bez zarzutu i np Kasia Skrzynecka kupuje tam dla swojej corki :)) za 3 miesiace wyjezdzamy na wakacje i juz sie ciesze na te letnie zakupy :)))

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/comment-page-1/#comment-104259 Thu, 12 Feb 2015 21:27:14 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8647#comment-104259 Asiu polecane przez Ciebie sklepy zapisałam w ulubionych i zaraz sobie na nie spojrzę 🙂 Dziękuję za takie wspaniałe podpowiedzi.

]]>
Autor: Asia https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/comment-page-1/#comment-104252 Thu, 12 Feb 2015 20:25:17 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8647#comment-104252 Aniu, piękne rzeczy kupiłaś Natalce, podobają mi się zwłaszcza body. Coccodrillo jest faktycznie drogim sklepem, ale dobrej jakości, potwierdzam, bo mamy coś z tego sklepu. Mój synek dostał trochę ciuszków od rodziny, ale i tak trochę kupuję, bo nie zawsze wszystko jest odpowiednie, zawsze czegoś brakuje, już nie mówiąc o tym, że czasem nie mogę się oprzeć, żeby czegoś nie kupić. Też kupuję na wyprzedażach i również polecam sklep 5-10-15, to chyba mój ulubiony dziecięcy, mają piękne ciuszki, dobrej jakości i na pewno jest tam taniej niż w Coccodrillo. Dość często są tam obniżki, np. kiedyś w weekend było 20% na kurtki. Ze sklepów dziecięcych, które niedawno przypadkiem odkryłam, mogę jeszcze polecić Quadri Foglio. Mają mało sklepów stacjonarnych, ale można kupić też w sklepie internetowym.Ten sklep nie należy do tanich, ale ciuszki są dobrej jakości, mamy z tego sklepu kurtkę zimową i czapki dla synka, jesteśmy bardzo zadowoleni, trafiliśmy akurat na wyprzedaż 50 %:).

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/comment-page-1/#comment-104233 Thu, 12 Feb 2015 13:44:38 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8647#comment-104233 W odpowiedzi do Justyna.

Zakupy się udały to bardzo dobrze :). Ja tez tak teraz mam, że jak wejdę do sklepu i zobaczę te śliczne ubranka dla dziewczynek to nie mogę się powstrzymać żeby czegoś fajnego jej nie kupić :). Dobrze Cię rozumiem. Dzięki za polecenie tego sklepu 5-10-15, chętnie tam zajrzę przy najbliższej okazji 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/comment-page-1/#comment-104229 Thu, 12 Feb 2015 12:45:44 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8647#comment-104229 W odpowiedzi do Anita.

Zawsze jeszcze można zajrzeć na strony internetowy tych sklepów, ale wiem, że to nie to samo co zobaczyć ubranka w sklepie.

]]>
Autor: Anita https://pamietnikmamy.pl/2015/02/co-kupilam-na-wyprzedazy-dla-natalki/comment-page-1/#comment-104228 Thu, 12 Feb 2015 11:47:11 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8647#comment-104228 W Gdyni to słabo po za H&M, Reserved, Zara, TX MAX i Smyk to nie ma wyboru. Nie ma 5-10-15 ani Coccodrillo, a jak czegoś szukam to nie mam wyboru…

]]>