Komentarze do: Jaki wybrać krem ochronny w okresie zimowym dla dzieci? https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/ ... oto moja historia macierzyństwa Wed, 29 Nov 2017 16:07:39 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Dominiczkaa https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/comment-page-1/#comment-136594 Wed, 29 Nov 2017 16:07:39 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8775#comment-136594 no własnie czytajmy skład, Anna a znasz bebble? z woskiem pszczelim i u mnie się sprawdza bardzo na ten listopadowy wiatr

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/comment-page-1/#comment-109273 Mon, 30 Mar 2015 19:48:12 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8775#comment-109273 W odpowiedzi do Agata.

Lubię kosmetyki z tej firmy ale akurat tego kremiku nie testowałam 🙂

]]>
Autor: Agata https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/comment-page-1/#comment-109114 Sun, 29 Mar 2015 08:43:54 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8775#comment-109114 Ja dla córki używamy hipp z serii baby sanft,rewelacja! Sprawdza sie na wietrze, mrozie i sloncu 🙂 do tego super pachnie. U siebie stosuje jako sztyft na usta i jest b.dobry. cala seria jest godna polecenia.

]]>
Autor: Mamusiowato https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/comment-page-1/#comment-107934 Thu, 19 Mar 2015 08:50:54 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8775#comment-107934 Ja też stosuję babydream i jestem z niego zadowolona, nie tylko dla małej ale i dla siebie :))
Pozdrawiam serdecznie 🙂

]]>
Autor: Marta, mama Grzesia. https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/comment-page-1/#comment-105377 Sat, 21 Feb 2015 21:28:21 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8775#comment-105377 W odpowiedzi do jamonika29-mama Feliksa.

Ja również jestem zwolenniczką kosmetyków ziaja. 🙂 Szczególnie polecam serię MAMMA MIA dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz serię dla dzieci ZIAJKA. Do pielęgnacji mojego synka od samego początku stosuję kosmetyki właśnie z tej serii. 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/comment-page-1/#comment-105117 Thu, 19 Feb 2015 12:17:36 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8775#comment-105117 W odpowiedzi do Mama Agnieszka.

Jestem pewna, że świetnie sobie dajesz radę :). Pozdrawiam serdecznie <3

]]>
Autor: Mama Agnieszka https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/comment-page-1/#comment-105111 Thu, 19 Feb 2015 11:54:20 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8775#comment-105111 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Właśnie mi parę dni temu minął rok od powrotu do pracy a wydaje mi się, że to wczoraj było 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/comment-page-1/#comment-105029 Wed, 18 Feb 2015 22:43:33 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8775#comment-105029 W odpowiedzi do martanapi.

Czyli u was Nivea się nie sprawdził, a sporo mam go poleca.

]]>
Autor: martanapi https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/comment-page-1/#comment-105022 Wed, 18 Feb 2015 21:43:36 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8775#comment-105022 Teraz używam emolium krem ochronny na wiatr i mróz, bardzo dobrze się sprawdza, wcześniej używalam nivea i córcia odmroziła sobie policzki:(

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/02/jaki-wybrac-krem-ochronny-w-okresie-zimowym-dla-dzieci-2/comment-page-1/#comment-105016 Wed, 18 Feb 2015 20:40:16 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=8775#comment-105016 W odpowiedzi do Asia.

Tak, Hipp też ma ładny skład. Godny polecenia 🙂

]]>