Komentarze do: Zakupowe szaleństwo w stolicy https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/ ... oto moja historia macierzyństwa Mon, 04 Jul 2016 09:19:17 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/comment-page-1/#comment-111797 Thu, 21 May 2015 09:31:11 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=10004#comment-111797 W odpowiedzi do Malwina Be..

Oj tylko nie to 😉 Ten wyjazd był bardzo spontaniczny następnym razem na pewno dam znać 🙂 <3

]]>
Autor: Malwina Be. https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/comment-page-1/#comment-111777 Wed, 20 May 2015 21:09:40 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=10004#comment-111777 Obrażam się 🙁 Aniu złamałaś mi serce

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/comment-page-1/#comment-111565 Fri, 15 May 2015 11:58:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=10004#comment-111565 W odpowiedzi do Magda.

U nas jest podobnie :). Teraz na siebie wydaję zdecydowanie mniej niż wcześniej 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/comment-page-1/#comment-111532 Thu, 14 May 2015 21:35:05 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=10004#comment-111532 W odpowiedzi do Marlena.

Natalka tak 🙂 ostatnio moje buty już ubiera a dzisiaj musiałam jej ubrać moje skarpety bo sie uparła: mamusiu te :), miała je po kolana haha 🙂

]]>
Autor: Marlena https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/comment-page-1/#comment-111531 Thu, 14 May 2015 21:11:07 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=10004#comment-111531 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Tak są bardzo ladne,ale patrzac z perspektywy mojej córki to by nie umiala w nich chodzić… Ale może Twoja Natalka umie w każdych? 🙂

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/comment-page-1/#comment-111428 Tue, 12 May 2015 20:45:11 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=10004#comment-111428 W odpowiedzi do dorotka.

Dzięki Dorota, jak zawsze Twoje rady są niezastąpione. Dzięki.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/comment-page-1/#comment-111427 Tue, 12 May 2015 20:43:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=10004#comment-111427 W odpowiedzi do Marlena.

Natalka teraz kocha wszystkie buty, ale faktycznie masz racje, wydają mi się nawet nieco za duże na nią. Chyba je zwrócę.

]]>
Autor: Marlena https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/comment-page-1/#comment-111426 Tue, 12 May 2015 20:21:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=10004#comment-111426 wszystko piękne 🙂
ale co do bucików to bym podebatowała, czy one mają usztywnioną kostkę? 🙂
moja Lenka nie umie chodzic w takich bucikach co nie mają usztywnionej piętki, od razu nóżki jej ida do środka… to tylko mojemu dziecku tak się dzieje? w usztywnionych ladnie chodzi…

]]>
Autor: dorotka https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/comment-page-1/#comment-111423 Tue, 12 May 2015 18:26:44 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=10004#comment-111423 Hej, ja też uwielbiam kupować Karoli (21 mies) ciuszki. Ostatnio kupiłam w C&A bluzę z Myszką minnie – polecam są tam super kompleciki. W H&M byłam jakiś czas temu ale już kupiłam rampers na ramiączka w stylu marine 🙂 (granatowe paseczki i wzorki z kropkami). Buciki – sandałki zakupiłam x2 w Deichmannie – sandałki odkryte (trafiłam na przecenę z zeszłego sezonu) i takie półbutki. Mimo ze trampki mi się podobają to ja z nich rezygnuje – wydaje mi się że nóżka łatwiej się w nich poci. Ja preferuje przewiewne adidaski nike (bardzo leciutkie) i te półbutki firmy elefanten jakie można kupić w Deichmannie.
A zakupki twoje oczywiście udane!

]]>
Autor: Aga https://pamietnikmamy.pl/2015/05/zakupowe-szalenswo-w-stolicy/comment-page-1/#comment-111418 Tue, 12 May 2015 16:35:25 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=10004#comment-111418 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Dziekuje 🙂

]]>