Komentarze do: 8 powodów dzięki, którym polubisz prasowanie – VIDEO https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/ ... oto moja historia macierzyństwa Fri, 08 Jan 2016 01:56:41 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/comment-page-1/#comment-123527 Fri, 08 Jan 2016 01:56:41 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=11397#comment-123527 W odpowiedzi do Angelika.

Nie psuje się, żelazko cały czas używam.

]]>
Autor: Angelika https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/comment-page-1/#comment-123519 Thu, 07 Jan 2016 20:39:40 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=11397#comment-123519 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Dziękuje bardzo 🙂 za podpowiedź , ten nowszy model trochę dla mnie za drogi .. zdecyduję się na ten pierwszy , skoro Pani ma od dwóch lat i nie ma z nim problemów nie psuje się to mam nadzieję że wytrzyma długo bo niestety moje poprzednie żelazko philipsa wytrzymał tylko dwa lata skończyła mi się gwarancja zepsuł się …:( i martwię się że tym generatorem pójdzie to samo ..

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/comment-page-1/#comment-123505 Thu, 07 Jan 2016 13:32:31 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=11397#comment-123505 W odpowiedzi do Angelika.

Mam oba modele. Ten wcześniejszy http://pamietnikmamy.pl/2014/07/jakie-zelazko-wybrac-przetestowalam-nowe-zelazko-marki-philips-perfectcare-silence/ mam go ponad dwa lata. Nie mam z nim żadnych problemów.

Ten model: http://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/ to nowsza wersja ulepszona poprzedniego modelu.

Oba szczerze polecam. W przypadku nowocześniejszej wersji (tej drugiej) żelazko jest lżejsze i większy pojemnik na wodę.

Jak masz szczegółowe pytania do pytaj tutaj. Odpowiem.

]]>
Autor: Angelika https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/comment-page-1/#comment-123491 Thu, 07 Jan 2016 08:04:52 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=11397#comment-123491 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

Aha czyli żadnych problemów nie wystąpiło bo na innych stronach różne są komentarze ale nie po dwóch latach 🙂 ale proszę powiedzieć bo widziałam jeszcze inne żelazko u Pani stronie bardzo podobne do tego tylko rączka inna PHILIPS GC 9550/02 ten model jest tańszy też dobry jest nie ma z nim problemów? cena inna niż zwykłe żelazko i potrzebuję szczerej osoby która już posiada niż w sklepie bo ludzie są niektórzy mają małą wiedzę albo zachęcającą do kupna by oni mieli dobrze i nie wiedzą czy użytkownicy są zadowoleni 🙂
Dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam ciepło!

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/comment-page-1/#comment-123474 Wed, 06 Jan 2016 15:33:10 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=11397#comment-123474 W odpowiedzi do Angelika.

Mam je ponad 2 lata. Z tym żelazkiem nic nie przypalisz dzięki Technologii Optimal Temp – automatyczny czujnik dostosowujący idealną temperaturę i parę tak, aby niczego nie przypalić. Jedna temperatura do wszystkich materiałów.
Prasuje nim pościel bardzo pomiętą i sprawdza mi się bardzo dobrze.

]]>
Autor: Angelika https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/comment-page-1/#comment-123468 Wed, 06 Jan 2016 13:51:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=11397#comment-123468 Witam mam małe pytanko czy te żelazko jest naprawdę dobre? nie ma problemów z temperaturą? bo nie które rzeczy mam które chwytają materiał przykleja się do żelazka. albo czy wyprasuje wszystko nawet pościel mocno pogniecione?? bo jestem w trakcie kupna żelazka mam wątpliwości że nie ma tu regulacji temp

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/comment-page-1/#comment-118855 Sat, 17 Oct 2015 22:33:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=11397#comment-118855 W odpowiedzi do Magadalena R..

Muszę się przyznać, że nigdy nie prasowałam na siedząco 🙂 naprawdę. Bardzo dobry sposób! Dziękuje :).

]]>
Autor: Magadalena R. https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/comment-page-1/#comment-118852 Sat, 17 Oct 2015 21:44:44 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=11397#comment-118852 Dobre żelazko to podstawa, ale deska tez jest ważna! Stosuje ta sama metodę co Ty Aniu! Kawka, relaksująca muzyka, telefon na głośnomówiącym i godzinne rozmowy z mama. Z ta różnica, ze ja prasuje na siedząco! Strasznie leniwa jestem wiec obniżam deskę maksymalnie jak sie da i biorę krzesełko! Bo po co sie przemęczać 🙂 odkryłam to w 9 miesiacu ciazy gdy ciuszków była masa do prasowania, a brzuch mi nie pozwalał na wiele! Polecam!!

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/comment-page-1/#comment-117291 Thu, 24 Sep 2015 21:36:12 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=11397#comment-117291 W odpowiedzi do asia/wkawiarence.pl.

Asiu, przesyłam pozdrowienia!

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2015/09/8-powodow-dzieki-ktorym-polubisz-prasowanie-video/comment-page-1/#comment-117267 Thu, 24 Sep 2015 12:09:08 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=11397#comment-117267 W odpowiedzi do wika.

PerfectCare Elite Silence. Link http://www.philips.pl/c-p/GC9640_60/perfectcare-elite-silence-zelazko-z-generatorem-pary

]]>