Komentarze do: Recenzja naszej spacerówki Caretero Gringo https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/ ... oto moja historia macierzyństwa Wed, 01 Aug 2018 14:31:44 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: jusi84 https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/comment-page-1/#comment-124980 Wed, 10 Feb 2016 21:21:15 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=12708#comment-124980 A ja właśnie dziś zamówiłam dla mojej 2 letniej córki spacerówkę 4Baby le camprix 2016 🙂 szukałam w sumie wózka z myślą o wakacjach (plaża,las itp.) czytałam opinie i były nie złe. Tak więc od poniedziałku zacznę go testować na chodnikach w moim mieście.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/comment-page-1/#comment-124889 Mon, 08 Feb 2016 18:50:35 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=12708#comment-124889 W odpowiedzi do Monika.

Skontaktuje się z nimi, dziękuję.

]]>
Autor: Tasia https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/comment-page-1/#comment-124884 Mon, 08 Feb 2016 18:02:46 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=12708#comment-124884 W odpowiedzi do Mariola.

nasz tez po dwóch tygodniach sie złozyl i sie nie rozłożył maz go do bagaznika wkladal i wcale sily nie uzył a stelaz sie złamał na szczescie mielismy gwaranje i nam go naprawili ale wozka nie uzywam

]]>
Autor: Tasia https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/comment-page-1/#comment-124882 Mon, 08 Feb 2016 18:00:30 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=12708#comment-124882 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

ja ma caratero spacer deluxe i dla mnie ten wozek to porazka szkoda kasy nam po 2 tygodniach polamal sie tylni stelaz wozek byl w serwiesie naprawione wszystko ale raczej ni euzywam tego wozka stoi u tesciow i sie kurzy

]]>
Autor: Monika https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/comment-page-1/#comment-124430 Fri, 29 Jan 2016 12:51:45 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=12708#comment-124430 Caretero ma także serwis pogwarancyjny – najlepiej się z nimi skontaktować przed kupnem wózka. A co do spacerówki polecam EasyGo milo https://i-zabawka.pl/pl/p/LEKKI-WOZEK-SPACEROWY-MILO-TYPU-PARASOLKA-FOLIA/4750 – lekki, mały nooo i tani. U nas się sprawdził – kupowałam spacerówkę żeby była mała, dużo jeździmy i zależało mi na komforcie przy składaniu, rozkładaniu i przewożeniu etc.

]]>
Autor: Mariola https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/comment-page-1/#comment-124198 Fri, 22 Jan 2016 23:23:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=12708#comment-124198 Ja miałam Caretero Spacer, w sumie nadal go mam ale jest zepsuty, sam sie sklada, nie jest juz na gwarancji takze niestety ale zostalismy bez wozka, teraz jakby jest mi to obojetne bo na szczescie spadl snieg i mamy sanki na spacery, ale jednak wozek sie jeszcze przyda, takze czeka mnie kupno nowego, ale zrazilam sie do caretero, teraz chyba zdecyduje sie na Mori z euro cart.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/comment-page-1/#comment-124113 Wed, 20 Jan 2016 22:30:32 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=12708#comment-124113 W odpowiedzi do Asia.

Tak to prawda. Jest ok jak na taką cenę. Gdyby nie nasza podróż samolotem to pewnie byłabym z niego bardzo zadowolona.

]]>
Autor: Asia https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/comment-page-1/#comment-124101 Wed, 20 Jan 2016 20:18:32 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=12708#comment-124101 Aniu,my też mamy podobną spacerówkę Caretero Spacer Deluxe i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.Dla mnie jedynym minusem jest mały bagażnik,porównywałam sporo wózków i ten wypadł najlepiej,nie ma też wygórowanej ceny.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/comment-page-1/#comment-124064 Wed, 20 Jan 2016 00:27:54 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=12708#comment-124064 W odpowiedzi do mama Tymka.

Oj to żałuje, że nie wiedziałam o takim cudeńku wcześniej :).

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2016/01/recenzja-naszej-spacerowki-caretero-gringo/comment-page-1/#comment-124063 Wed, 20 Jan 2016 00:26:09 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=12708#comment-124063 W odpowiedzi do ewelina.

Gdyby nie podróż samolotem to też pewnie byłabym w 90% zadowolona ale niestety mój nie dał rady ;(

]]>