Komentarze do: Bakterie, wirusy, kurz i roztocza tak „wygląda” powietrze w Twoim domu! https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/ ... oto moja historia macierzyństwa Wed, 04 Sep 2019 19:36:45 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Dawid https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/comment-page-1/#comment-150271 Wed, 04 Sep 2019 19:36:45 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13129#comment-150271 W odpowiedzi do Kamila Sobieska.

Ozonowanie jest szkodliwe na dłuższą metę

]]>
Autor: Aneta https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/comment-page-1/#comment-137812 Tue, 13 Feb 2018 15:54:52 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13129#comment-137812 No tak wydaje się że obecnie bez dobrego oczyszczacz powietrza ani rusz. Przy dzieciach i osobach starszych takie urządzenie to podstawa.

]]>
Autor: Kamila Sobieska https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/comment-page-1/#comment-134698 Mon, 29 May 2017 07:01:29 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13129#comment-134698 A co myślicie o ozonowaniu? Nie jest lepsze?

]]>
Autor: anulka92 https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/comment-page-1/#comment-133725 Sat, 25 Feb 2017 17:59:04 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13129#comment-133725 ja znalazłam model Osakr, ma fajna bakteriobójcza kostkę srebra plus nocą sam się reguluję

]]>
Autor: Matka wariatka https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/comment-page-1/#comment-133652 Wed, 22 Feb 2017 14:51:37 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13129#comment-133652 też mam w domu alergika i też wiem jak wielkim wybawieniem jest oczyszczacz. moja przygda była długa, jeden kupiony z marketu nazwy nie podaję bo nie polecam pracował dla nas pół roku bez kilku dni. drug już firmowy, też nazwy nie podam bo nie polecam na gwarancji był 3 razy aż już straciłam do nich cierpliwość. Teraz mam model trzeci, Viktor firmy stadler form. wybierałam go chyba z pół roku, gdy jego poprzednik się psuł. Odpukać, awarii żadnej nie było, działa cały czas, służy cały czas, jesteśmy bardzo zadowoleni. dziś tylko żąłuję że tak długą drogę musieliśmy przejść by miec skuteczny i niepsujacy się oczyszczacz. dlatego chciałabym przestrzegać przed kupowaniem tanich, nic nie wartych urządzeń. szkoda czasu i pieniędzy

]]>
Autor: anna https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/comment-page-1/#comment-133267 Mon, 06 Feb 2017 13:12:55 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13129#comment-133267 Czy mogłabym prosić o wymiary tego urządzenia? Szczególnie interesują mnie dane o: głębokości i szerokości.

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/comment-page-1/#comment-133166 Tue, 31 Jan 2017 07:59:31 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13129#comment-133166 W odpowiedzi do Jacek.

Anna Wydrych
19 maja 2016 o 09:02Odpowiedz Edit
Już mam odp. W tym oczyszczaczu są dwa filtry o nazwach:

NanoProtect Pro S3 FY3433 – i ten wymieniamy co 2 lata,

a NanoProtect AC FY3432 corocznie

Obydwa filtry można kupić w Euro AGD – w sklepie stacjonarnym lub na euro.com.pl

]]>
Autor: Jacek https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/comment-page-1/#comment-133150 Mon, 30 Jan 2017 17:11:10 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13129#comment-133150 Zauważyłem, że filtry są bardzo drogie. jak często należy je wymieniać ?

]]>
Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/comment-page-1/#comment-132652 Wed, 28 Dec 2016 10:29:53 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13129#comment-132652 W odpowiedzi do Aga.

Dowiem się i wrócę z odpowiedzią. Pozdrawiam. Ania.

]]>
Autor: Aga https://pamietnikmamy.pl/2016/05/dlaczego-warto-miec-w-domu-oczyszczacz-powietrza/comment-page-1/#comment-132651 Wed, 28 Dec 2016 10:26:49 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13129#comment-132651 W odpowiedzi do Anna Wydrych.

niestety wpisując na stronie euro.com.pl symbol filtra ukazuje się fraza ” nie znaleziono towaru” a wpisując- filtr oczyszczacz Philips- to filtry oczywiście są, tylko niestety nie te symbole więc zastanawia mnie czy będą pasowały do tego modelu. Pozdrawiam!

]]>