Komentarze do: Słodki stół na trzecich urodzinach Natalki https://pamietnikmamy.pl/2016/07/slodki-stol-na-trzecich-urodzinach-natalki/ ... oto moja historia macierzyństwa Fri, 05 Aug 2016 09:52:34 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Marta https://pamietnikmamy.pl/2016/07/slodki-stol-na-trzecich-urodzinach-natalki/comment-page-1/#comment-131339 Fri, 05 Aug 2016 09:52:34 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13867#comment-131339 Jakie słodkości! Aż ślinka leci 🙂 Przypomniały mi się nasze trzecie urodziny – mimo, że takich pyszności nie było, to liczba prezentów przerosła moje oczekiwania (mojego dziecka niestety nie). Ale takie momenty pamięta się później przez długi czas 🙂

]]>
Autor: Daria https://pamietnikmamy.pl/2016/07/slodki-stol-na-trzecich-urodzinach-natalki/comment-page-1/#comment-131334 Fri, 05 Aug 2016 06:18:41 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13867#comment-131334 Jaki suto przygotowany stolik 🙂 niejeden dzieciaczek marzy o takich urodzinkach 🙂 Ja córci przygotuje coś podobnego 🙂 Dzięki za pomysł 🙂 Pozdrawiam

]]>
Autor: Horyzontalna Kobieta https://pamietnikmamy.pl/2016/07/slodki-stol-na-trzecich-urodzinach-natalki/comment-page-1/#comment-131190 Thu, 28 Jul 2016 18:04:51 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13867#comment-131190 Ale pyszności. Mnie samą niedługo czeka wyprawianie 3 urodzin mojej córki 🙂 Aż się boje co ona wymyśli 🙂

]]>
Autor: Elżbieta https://pamietnikmamy.pl/2016/07/slodki-stol-na-trzecich-urodzinach-natalki/comment-page-1/#comment-131177 Wed, 27 Jul 2016 21:51:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=13867#comment-131177 U nas motywem przewodnim była myszka miki. Moja Weronka ją uwielbia dlatego właśnie postawiłam na myszkę. Do tego jeszcze miałam fajny strój dla małej myszki. Mamy swietne zdjęcia z tych urodzin. Wyszło bosko.

]]>