Komentarze do: Dlaczego lepienie z plasteliny jest takie ważne? + KONKURS Inteligentna plastelina https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/ ... oto moja historia macierzyństwa Mon, 05 Feb 2018 21:17:09 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Anna Wydrych https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/comment-page-1/#comment-137666 Mon, 05 Feb 2018 21:17:09 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=14625#comment-137666 W odpowiedzi do Nikoletta Kłosowiak.

https://www.facebook.com/INTELIGENTNAPLASTELINApl/

]]>
Autor: Nikoletta Kłosowiak https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/comment-page-1/#comment-137653 Sun, 04 Feb 2018 07:53:18 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=14625#comment-137653 Czy mogłaby Pani mi powiedziec gdzie mozna kupic taka plasteline? I z jakiej jest firmy? Nie moge poszukac ;(

]]>
Autor: Ewa Kowalczyk https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/comment-page-1/#comment-132535 Mon, 05 Dec 2016 00:07:49 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=14625#comment-132535 Mój synek Piotruś uwielbia lepić z plasteliny. Ja natomiast uważam, że jest to nie tylko świetna zabawa ale i również metoda pobudzająca dzieciece zmysły, wyobrażnie itp. Osobiście wybrała bym plastelinę tą którą się na świetla z twojego opisu brzmi to naprawdę fascynująco a znając doskonale swoje dziecko oraz jego upodobania wiem, że również taką opcję by wybrało synek uwielbia bawić się latarkami i lepić zwierzątka oraz duszki już wyobrażam sobie tą radośc gdy razem wylepimy magiczne duszki, świecące w ciemnosciach.

]]>
Autor: Sylwia S. https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/comment-page-1/#comment-132529 Sat, 03 Dec 2016 15:32:42 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=14625#comment-132529 Razem z córką chcialybysmy przetestować zestaw zmieniający kolor. Laurka jest ciekawa świata, uwielbia odkrywać nowe rzeczy, badać je i tworzyć z nich wyjątkowe rzeczy. Myślę, że zestaw pomógłby rozwinąć jej dziecieca wyobraźnię i popchnąć do stworzenia wspaniałych stworkow nie tylko jeden raz 🙂

]]>
Autor: ANNA S. https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/comment-page-1/#comment-132526 Fri, 02 Dec 2016 19:54:34 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=14625#comment-132526 Plastelina zmieniająca kolor a w szczególności kolor żółty przypadł nam do gustu. Dzieci na pewno stworzyłyby SpongeBob Kanciastoporty, jest to ich ulubiona postać z bajki, wręcz za nim szaleją. Takie cudo na pewno im się nie znudziłoby, przy trójce małych dzieci jest to wybawienie mieć taką właśnie czarodziejską plastelinę, która nie brudzi i jest taka elastyczna. 🙂

]]>
Autor: Asia https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/comment-page-1/#comment-132524 Fri, 02 Dec 2016 15:18:06 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=14625#comment-132524 Chciałabym przetestować wraz z moją córeczką przezroczystą 😀 ach jak ją zobaczyłam to wwwwwwwoooooow 😀 Nie wiem czy są Mamy które też tak mają jak ja , ale ja lubię się bawić zabawkami co prawda kupuję je dla córki i ona tym bardziej ma radochę z tego, lecz trzeba powiedzieć że ma szczęście że ma taką maniakalną Mamę na punkcie zabawek. Wiele bym jeszcze chciała ich mieć bo nie wszystkie są tanie , często kupujemy używane bo są jak nowe.Właśnie od dłuższego czasu planujemy kupić inteligentną plastelinę , ale ciągle wyskakują jakieś wydatki , albo choroby i tak już ją kupujemy rok 😀 ale kurcze takiej przezroczystej nie widziałam , świetna sprawa hihih naprawdę jeśli uda się nam wygrać to ucieszysz nie tylko dziecko ale i matkę 😀 Oczywiście ucieszymy się z każdej plasteliny 🙂

]]>
Autor: Babatu https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/comment-page-1/#comment-132523 Fri, 02 Dec 2016 13:14:51 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=14625#comment-132523 Plastelina UV oraz przezroczysta pozwoliłaby córci być małą Elsą i stworzyć lodowego przyjaciela Olafa. Przy okazji zobaczyła by że „lód” nie musi być zimny i nie musi topnieć, ostatnio ją to dziwiło że śnieg i lód znika.

]]>
Autor: Agnesto https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/comment-page-1/#comment-132522 Fri, 02 Dec 2016 12:48:26 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=14625#comment-132522 Moja gwiazda lat 5,5 uwielbia wszelkie zajęcia plastyczne, plastelina jej nie obca, ale takich cudów to jeszcze nie widziała, ja zresztą też. Świetna sprawa z tą magnetyczną i UV, przezroczysta wprost fenomenalna. Nie dość, że umożliwia ćwiczenie zdolności manualnych, rozwija wrażenia estetyczne, to jeszcze niesie tyle radości! Nie tylko najmłodszym 🙂
Chętnie byśmy się razem z córką taką fantastyczną plastelinką pobawiły, ulepiły może jakieś ozdoby na choinkę… Najbardziej Elwirce spodobała się wersja brokatowa. Błyskotki, brokaty, róż i już, jeszcze tylko jednorożca na chmurce nam brakuje, ale przecież możemy go ulepić… 😉

]]>
Autor: Monika https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/comment-page-1/#comment-132521 Fri, 02 Dec 2016 12:46:56 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=14625#comment-132521 W odpowiedzi do Monika.

* Plastelinę oczywiście 😉 kochane T9

]]>
Autor: Monika https://pamietnikmamy.pl/2016/11/dlaczego-lepienie-z-plasteliny-jest-takie-wazne-konkurs/comment-page-1/#comment-132520 Fri, 02 Dec 2016 12:45:50 +0000 http://pamietnikmamy.pl/?p=14625#comment-132520 Najbardziej chciałabym przetestować z synkiem
PRASTELINĘ PRZEŹROCZYSTĄ.

A DLACZEGO ?Z tymi oczkami wyobraziłam sobie cudownego bałwanka, od razu skojarzył mi się OLAF

był by pierwszy w życiu mojego 6-cio latka bałwanek. W moim cudownym mieście już 5 lat śniegu nie ma
a jak się pojawi to chwila moment i już go nie ma… zwykle idziemy wtedy na wagary z przedszkola
😉 cyknąć fotkę, trzy razy zjechać z górki i po śniegu.

]]>