Komentarze do: Listy do Mikołaja to u nas obowiązkowa część oczekiwania na święta. A u was? https://pamietnikmamy.pl/2021/12/listy-do-mikolaja-to-u-nas-obowiazkowa-czesc-oczekiwania-na-swieta-a-u-was/ ... oto moja historia macierzyństwa Tue, 08 Mar 2022 10:59:03 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.7.5 Autor: Zuzka https://pamietnikmamy.pl/2021/12/listy-do-mikolaja-to-u-nas-obowiazkowa-czesc-oczekiwania-na-swieta-a-u-was/comment-page-1/#comment-229630 Tue, 08 Mar 2022 10:59:03 +0000 https://pamietnikmamy.pl/?p=18552#comment-229630 My też co roku całą rodziną piszemy listy do Mikołaja, bo dzięki temu można trafić na fajne prezenty nie tylko dl dzieciaków, ale też dla współmałżonka czy rodziców 🙂

]]>
Autor: www.pokojdziecka.pl https://pamietnikmamy.pl/2021/12/listy-do-mikolaja-to-u-nas-obowiazkowa-czesc-oczekiwania-na-swieta-a-u-was/comment-page-1/#comment-227496 Fri, 10 Dec 2021 15:07:25 +0000 https://pamietnikmamy.pl/?p=18552#comment-227496 Listy do Mikołaja muszą być obowiązkowo co roku! Piszemy wszyscy, nie tylko dzieci 🙂 Jest przy ty dużo zabawy i radości!

]]>