Zobacz nasze niedzielne przebieranki

W niedzielę odwiedziliśmy z Natalią moich rodziców, którzy mieszkają 20 km od nas. Co prawda dystans niewielki ale i tak nie mogę wyjść z podziwu jak Natalia szybko zasypia gdy tylko rusza samochód. Szum, doły i zakręty sprawiają że zapada w głęboki sen.

Moja mama ale to chyba taka rola babci 🙂 zasypuje Natalię co chwilę to nowymi ubrankami. Do kolekcji doszły nam nowe kolorowe bodziaki, śpiochy  i spódniczki (różowa i żółta).  Różowa spódniczka mnie wręcz rozczuliła i od razu założyłam ją Natalii. Później aparat poszedł w ruch i efektem spontanicznej niedzielnej sesyjki u babci są te zdjęcia 🙂

zdjęcie.JPG 3

zdjęcie.JPG 5

9d6af36e0f6f11e3b4ea22000a1fbdb0_7

ceae06e60f6f11e3b3a822000ae90304_7

opaska – H&M

body – SMYK

spódniczka – prezent od babci

wózek- bugaboo cameleon 3

A czy Ty lubisz stroić swoją pociechę?

Zobacz nasze niedzielne przebieranki
Zagłosuj na ten post

Udostępnij:

5 comments

  1. Z jednej strony zdaję sobie sprawę, że większość szałowych ciuszków jest mało funkcjonalna i najwygodniej ubrać w śpiochy, ale z drugiej strony – oczekuję właśnie na córkę i pewnie też będę ją stroić przynajmniej od czasu do czasu, bo jak tu nie ubrać swojej małej królewny w słodka sukienkę;)

  2. Piękna królewna:) Moja małą miss jeszcze w brzuszku ( 31 tydzień), już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła ją tak stroić:)

  3. Hej! Moja Niunieczka ma 7 miesięcy i uwielbiam ja przebierać i stroić – to zrozumiałe! U nas równiez aparaty idą w ruch i w zasadzie każdego dnia odbywają się sesyjki. Bardzo mi się podoba Wasza różowa Niunia, słodka modeleczka, będzie miała super pamiątkę! Pozdrawiam i życzę dalszych tak udanych fotek i przebieranek!

  4. mam dwie córeczki i chce by ładnie wyglądały:)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.